Jump to content
demon89

Ремонт на алуминиеви джанти

Recommended Posts

Здравейте голеги, набелязал съм си едни джанти 2ра ръка и имат известни забележки ( надиране по ръбът). Интересува ме някой дали се е заигравал да си ремонтира подобно нещо и най вече какви материали е ползвал. Ето и снимки на проблема ( за жалост на снимката джантата е и доста мръсна). Положението с останалите 3 джанти е горо-долу същото....

post-6089-0-00649300-1457820078_thumb.jpg

Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, нищо им няма на джантите! Като се тръкнат със шкурка ще се заличат повечето драскотини, а за по-дълбоките се ползва кит с алуминиеви частици. Правил съм го на моите джанти и вече трета година няма проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пила съм ги минавал леко по ръба и после с 2 вида шкурки.. остават само най дълбоките драскотини, не се заиграх повече, че да не им наруша баланса. после една боя и са почти като нови на 200 000км :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

като гледам по снимките уж не са дълбоки надиранията, за жалост няма как да ги видя на живо преди да ги купя, и ако скоро не намеря в Пловдив джанти които да ми грабнат окото, ще се заигравам с тези.По клипове за възстановяване на джанти гледам,че освен кит полвзат и 

Filler Primer което нямам никаква идея какво е , нещо като течен кит може би...  Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...