Jump to content
rrr1

6 ген.Англичанка машинка на централно заключване

Recommended Posts

Машинката на предна дясна врата не работи,цъка но не отлючва нито заключва.Отворих кората но тя е сложена на самия механизъм на вратата и понеже не съм разглобябал такава незнам ако я махна дали ще мога да заключа вратата,които знае да каже.Също да питам дали подлежи на ремонт защото ясно се чува как цъка.А на задна лява врата когато е студено не отваря до краи и не се отключва,когато е топло/лятото/си работо добре.Благодарности на помогналите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам, първо да се разровиш във форума и тогава да пускаш нова тема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,бях ровил във форума но без търсачка,просто чак сега открих търсачката. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95033 Това е линк към темата,само незнам дали ще открия кое в моторчето е позистора.Но като имам малко свободно време разглобявам.А ако прецакам моторчето дали ще мога да заключа вратата че колата стои на вън.

Редактирано от rrr1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги:) Чисто нов съм във форума и изобщо Незнам дали тук се задават въпроси или само се отговаря на такива. Вкарах се в голям филм с монтирането на уж елементарен модул за централно заключване:) Моля за помощ. Спазвам схемата на упътването, но вече ми свършиха бушоните от тестове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...