Jump to content
manniakk

неони под купето

Recommended Posts

интересно ми е някой слагал ли е 4 неона под сивик, хетчбек, 1997г. И къде точно, ако имате снимки споделете моля понеже се чудя къде да турна на моята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Опа ще светиш а? Май не си ме виждал през нощта. Ще ти я снимам мойта да видищм как съм я осветил, но не ти трябват пури и не си купувай! Прави се със светодиоди!!!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

да бе я дайте да видим как става че и аз сам надахан :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре те не са ли в някакъв маркуч? Има ли 12в траф за да се вържат, колко ток дърпат, да не почне да не смогва алтернатора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи диода ема супер малка консумация. Платките за които писах са с вградени микро резистори е една пладка с 3 диода се захранва с 12В. Аз на мойта съм сложил обшо........да помисля........около 34 май бяха такижа пладки и още ще слагам, а голяма консумация няма да не кажа никаква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимки да видим как е станала количката. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май наистина диодите са доста по добро решение щото аз заедна година съсипах 7 неона ися остана само един работещ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

неоните са трагедия за нашите пътища. А и турските са як ужас. Светят няколко месеца и ако не се счупят дотогава почват да светят на половина. Ако е неон да е StreetGlow

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

за какво говориме... ама и цената е добра

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука продават ли се на StreetGlow :worthy: ,ако някой поставя техни продукти,нека обади някоя оферта,да разберем колко ще легне в БГ това удоволствие.Все пак знаем ,че качеството си има цена....(ама к'ви снимки избара ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в щатите комплекта е $300 представи си колко ще дойде до тук. Но пък за сметка на това има уникално осветяване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в щатите комплекта е $300 представи си колко ще дойде до тук. Но пък за сметка на това има уникално осветяване

Мда,ефекта е уникален ;) ,пък май имам една леля в щатите и като идва насам май ще искам коледен подарък светещи лампички (за кола ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в щатите комплекта е $300 представи си колко ще дойде до тук. Но пък за сметка на това има уникално осветяване

Мда,ефекта е уникален ;) ,пък май имам една леля в щатите и като идва насам май ще искам коледен подарък светещи лампички (за кола ;) )
само гледай да не ти донесе някой светещи пръскалки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в щатите комплекта е $300 представи си колко ще дойде до тук. Но пък за сметка на това има уникално осветяване

Мда,ефекта е уникален :cool: ,пък май имам една леля в щатите и като идва насам май ще искам коледен подарък светещи лампички (за кола ;) )
само гледай да не ти донесе някой светещи пръскалки ;)
:D;):D ,ееее тогава ще трябва да сменям и колата с "немска тройка" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата е ниска, неоните ще заминат със сигурност по нашите пътища...а на мен лично не ми допада неон на някоя дето е като скакалец :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви дам снимки само малко търпение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам го това търпение вече , така че снимвай още тая вечер и утре да видим снимките :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо я докарай утре на срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ха срещата тъпо но немога да дойда бацам до кусно и после .......... яка умора хорааа ейй. За снимките съйжалявам че се мотам ама нямам много свободо време надявам се през почивните дни ако (пак не съм на работа) да я щракна. :hondarulez:

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха срещата тъпо но немога да дойда бацам до кусно и после .......... яка умора хорааа ейй. За снимките съйжалявам че се мотам ама нямам много свободо време надявам се през почивните дни ако (пак не съм на работа) да я щракна. :lol:

:lol: ....ех,ама на държиш в напрежение........ :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" zdraveitecenata e 55 leva na broika bez znachenie ot cveta i razmera na purata .obiknovenno purite sa do 120 sm dalgi . debelinata im e 15 mm .lampite sa postaveni v plastmacovi pvc prozrachni trubi i sa izoliraniot dvete strani sus silikon . taka che sa udaro i vodo ustoichivi .v Sofia se namiramepozdraviVasil Vasilevhttp://www.lightfashion.com"това е писмото което ми пратиха от софииска фирма за неони,вижте там,цената е добра,но някои да види на място кое как е и да пише вав форума.а за осветление с диоди,аз си правих-диоди цена 0,28лв на броика сас сапротивлението червени и 0,68лв сас сапротивлението.сапрот се слага за да свети диода на 12волта,диоди с насочена светлина се водят.та вкарах ги в прозрачен маркуч,от двете страни затворен сас силикон,диодите наредени на шина с дупки и вс диод в дупка сложен,сварзани последователно,шината с диодите в маркуча и ток от акумулатора директно,на праг по около 25 диода и свети много много добре.консумацията е нищожна така че няма нужда от бушон.кофти че продадох колата и нямам снимки.става супер,но много запояване ви чака. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

55lv не е никак малко, при положение че турските са по 30. Монтаж и гаранция включена ли е? имаш ли някаква идея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха срещата тъпо но немога да дойда бацам до кусно и после .......... яка умора хорааа ейй. За снимките съйжалявам че се мотам ама нямам много свободо време надявам се през почивните дни ако (пак не съм на работа) да я щракна. :lol:

:hondarulez: ....ех,ама на държиш в напрежение........ :lol:
Трябва да има напрежение! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaто слагах неоните на моя италиански дарак си ги взех от немското ибей излязоха ми 90 Евро за 2х90 см + 2х120 см и някакъв измислен комп който да ти ги изрежда ( мигания, пулсации и т.н. ), а да и да не пропусна че това бе цената за диодните модели. Не знам защо толкова ви е страх от трошенето, аз карах онзи боклук 3 месеца с тях и нямах никакъв проблем, като се има в предвид какъв марсиански пейзаж е наоколо :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

мисля че монтажа не влиза в цената,но не сам сигурен,да мине някои от там ако има пат и да види на живо как светят.пуснете после в темата кво е станало.пичовете казаха,че техните неони светят доста по силно и по ефектно от оридиналните,правят ги от някви пури в маркуч,мисля че сас трнсформатор за 12 волта но трябва да се види на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Хората ги е стах защото хондите са ражни отдоло. А да слойиш пура отдоло и да се вижда отсрани саматя тя е направо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отстрани не ми е проблема, и без това ще слагам праг, проблема ми е отпред и отзад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Имам снимки вече :( чакането свърши сага кажете как подяволите да ги посна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o
Ее-е то твойто голем дзвер с тез "червени очи" :( .Хубавко е станало с тез диоди ,сано че малко слабо ми идва (мое мнение)!Иначе 10Х за идеята+снимките.........Пък знае ли се,дали утре и аз няма да извадя поялника :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

неоните на хондата на броните може да се хванат отпред на гредата под радиатора:такмо ще свети и през решетките на бронята ако има такива:а отзад някаде по бронята отватре,място има ,желание му е маиката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Радвам се че Ви харесва. Аз пък си се хвалим щото аз съм си го правил. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Радвам се че Ви харесва. Аз пък си се хвалим щото аз съм си го правил. :P

.....а рисунката на капака пак ли е твое дело????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Много професии ще ми станат ако и тя е мое дело :P Един ходожник ми я рисува и то без пари мисля че добре е станала ама живи и здрави на лято искам да я правя с пистолети както си му е работата, само парици да има и здраве де че хондата си заслужава всяко набутанолефче иййй :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и аз имах ама червено с зелено малко шит иначе неонката си я биваше http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2479033

Редактирано от Gh0sT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...