Jump to content
Guest Nightwalker

много гори - 3 ген безин

Recommended Posts

Guest Nightwalker

Ся вапроса ми е малко общ ама.Хондата е 85 година бензин е 12V 1.5 наскоро сменях ваздушен филтар (имаше няква пеперуда :) и малко беше омаслен) и свещи(прекъсваше бяха на 20к :tease:))) Обаче ми гори 12/100 градско и много ме притеснява тоз фактАко някой знае ко да търся и има време драснете някои редЗнам - ходи на доктор най-добре ама все пак даите някви идеи ко да направя сам преди да ми резнат тиквата някаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това в кой град ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nightwalker
Отговорено (Редактирано)

благодаря за съветитев софия сам

Редактирано от Nightwalker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

благодаря за съветитев софия сам

да не си покарал повечко в задръстванията и да си държал колата запалена на едно място и въобще колк ти гореше преди това ? Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам такава Хонда и ми гори към 10-11 на 100 , но я карам из София на къси разстояния......докато загрее на смукач харчи най-много и докато стигна от точка А до точка Б тамън е загряла и трябва да спирам.............харча е според зависи от карането....а съм проверил и настроил всичко - предварение , карбуратор и др...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest todor petrov

И аз карам такава Хонда и ми гори към 10-11 на 100 , но я карам из София на къси разстояния......докато загрее на смукач харчи най-много и докато стигна от точка А до точка Б тамън е загряла и трябва да спирам.............харча е според зависи от карането....а съм проверил и настроил всичко - предварение , карбуратор и др...

тая хондата не е ли с ръчен смукач. Аз го изключвам щтом като потегли колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам такава Хонда и ми гори към 10-11 на 100 , но я карам из София на къси разстояния......докато загрее на смукач харчи най-много и докато стигна от точка А до точка Б тамън е загряла и трябва да спирам.............харча е според зависи от карането....а съм проверил и настроил всичко - предварение , карбуратор и др...

тая хондата не е ли с ръчен смукач. Аз го изключвам щтом като потегли колата.
С ръчен е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, синкавият дим е от горене на масло, черният е от недоизгорен бензин...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...