Jump to content
Guest w1zz4rd

Konkurenciqta ne spi, izmislqt se novi i novi idei

Recommended Posts

Guest w1zz4rd

Ta neska se prebiram ot u4lishte .. i si hodq po edna ulica pokrai kafe rado .. i minava edno BMW e30 316 .. s nadpis ot Moskvi4 .. "ALEKO" .. zalepil si emblemata na ALEKO-to .. NAPRAVO SE RAZBIH OT SMQH .. .. a drugoto .. stiga pisali v tova bugavo .. dir.bg .. po4vaite tuka !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

Da naistina stiga pisali tam, davaite vsichkite temi tuka..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI
Ami da ti kaja toi 4oveka si kazva /qvno/, 4e 316 varvi kolkoto edno Aleko i si e prav !!! !!! :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Chesno ti kazvam ako imah foto aparat shteh da ti4am sled bmwto da go snimam .. zaslojava si da se vidi.. napravo me napushi smqh kato go vidqh ..ama tq e to4no sashtata kato na alekoto .. az poneje sam fen na moskvi4 i gi znam pone emblemite !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

ti ako beshe vidial kak edna wecher s gadjeto sme w kolata i tai kara i spira na edin swetofar do edno BMW 5-ca, "M-power" s edin auspuh ama opuchen kato na baba mi kiuncite ! ta swetwa zalenoto i gadjeto go izraiza hem ne s crx-a ami s moia civic ! onzi wdigna shum kato ot traktor ama dobre che byrzo se otdalechawahme ta skoro zatihna ..do drugai swetofar ! onzi sigurno si umria kato vidia che go rezna jena !!! . na drugai swetofar pak sashtata rabota i toi se otkaza da se prav na gazar !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

i spira na edin swetofar do edno BMW 5-ca, "M-power"

Zabelqzal sum 4e vsqko 2-ro BMW ima nadpis M-power, ta ako doide nqkoi Nemec v BG-to 6te se 6a6ne kato vidi kolko M-ki ima u nas!!! B) B)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Abe mani gi tiq kompleksari .. abe snoshti se vozih na edno volvo stari4ko .. nemi e za parvi pat da se vozq na tova volvo .. ama v4era mi napravi mnoogo dobro vpe4etlenie .. Volvo 480Ti 1.7 .. zna4i to e nqkade ot 88ma .. obache e s centralno zaklu4vane .. CPUto mu e dobro ima dosta extri .. pokazva kolko e temperaturata na dvigatela na vunka vatre .. skorostomera mu sashto e nakav opti4en li tam kav e .. klimatik .. el ogledala i stakla .. aa gorivoto nai me kefi kak go pokazva to e edno takova kato pravoalgalnik ispraven na gore ama golemi4ko e dalgo e kam 4 sm i shiroko kam 1 e kolkoto e ocveteno v zeleno tolkova e palen rezervoara :D .. .. .. na zadnite sedalki sashto ima kolani .. abe izobshto koli4kata e super dobra .. i e sravnitelno eftina ... ina4e i si drupa dobre .. ako ne bqh fen na honda .. shtqh da si zema to4no tazi kola 100% no estestveno predpo4itam nqkoi CRX de .. moje da nqma tolkova extri .. ama si e CRX :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

.. Volvo 480Ti 1.7 .. zna4i to e nqkade ot 88ma ..

Abe ti za tova dvuvratoto li govori6 /deto se vodi SPORTNO/ ?Abe neznam -- grozni4ko e ! :lol: Ina4e e 120 ps. -abeee ni6to osobeno :D A znam 4e i poddrujkata za BG -standarta, mu e maika si i ba6ta si !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

mda 2(3) vrati .. mi da skupi4ko e toq .. kadeto go kara se blasna s nego .. i spuka radiatora .. to e s vdigashti se farove i edinq far s4upi .. i skorostomera neshto se razvali .. i bronqta .. izlezna mu strashno suleno .. posle turboto razvali .. nego neznam za kolko go ze ama sigorno dosta .. sega na skoro se vrashtal nekade ot provincqta i s 150 km pres nekva lokva minal golemi4ka .. a ot dolu se bila s4upila korata .. i kato napliskalo voda ne znae kvo e stanalo ama 4 4asa nemoje da q zapali .. i nakraq zapalil i se prirbral .. zna4i v4era .. parvo dokato zapali minaha 2 min varti ama ne pali .. posle kato zapali .. i e isklu4ena ot skorost i kolata gasne .. trqbva da i se dava gas postoqno .kato q fkara v 5 xilqdi oborota i ve4e zvuka e ujasen .. neznam kvo i e na kolata .. obache e sasipana pres lqtoto kak durpashe .. sega sashto varvi ama si ima defekti nekvi spored vas kvo moje da e stanalo .. obache ima naistina dovolni extri toq avtomobil .. i useshtaneto s turboto e super qko :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Paul_Oakenfold

Awe toq ayspyh e tolkova vajen che ti e bedna fantaziqta maina !!!!!!!! Tva znaesh li kolko cenni koncheta ti dava !!!!! Puk ako e pisalo MPower i ne te e drapnalo qvno e nqkoe BMW deto samo kopeto e na 5-ca shtoto taq M-ka s tiq 400 magareta vutre sha te lapne dosta burzo!!!!!Ne che sum furl fen na BMW-tata ama M5 hich ne q podcenqvaite ei puk i yvajenie kum drygite trqbva da imame ZA DA NE STANEM PODOBIE NA OZNI SEKTANSKI FORUM NA BMW PROSTO SHTE E GRESHNO OT NASHA STRANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Honda :P;););) BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ta neska se prebiram ot u4lishte .. i si hodq po edna ulica pokrai kafe rado .. i minava edno BMW e30 316 .. s nadpis ot Moskvi4 .. "ALEKO" .. zalepil si emblemata na ALEKO-to .. NAPRAVO SE RAZBIH OT SMQH .. .. a drugoto .. stiga pisali v tova bugavo .. dir.bg .. po4vaite tuka  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Абе това е мнооо фешънско , кво искате :D

 

П.П. Гледам че е модерно във форума ни напоследък да се съживяват нови теми , та дайте да обсъдим този въпрос от тази тема :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Тино стига бре и ти превъртя по палеонтологията ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Тино,съживи друга тема тая не ме кефи ;);););) П.П. Баси като я гледам сега тази тема на латиница цялата-наистина е гадно да четеш така.

Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg
;) Редактирано от radio_manbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...