Jump to content

npkostadinov

Фен
  • Мнения

    3
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Обществена Репутация

0 Neutral

Относно npkostadinov

  • Ранг
    Начинаещ

Profile Information

  • Кара
    Honda HR-V
  • Пол
    Мъжки
  • Място
    Казанлък
  • Интереси
    Електроника

Последни посетители

82 профилни разглеждания
  1. Здравей! А някаква навигация ще тръгне ли на щатната мултимедия която е версия 4.04.
  2. Здравейте, нов съм във форума и ми трябва малко помощ. Отскоро карам Хонда HR-V 2017. и се опитвам да инсталирам Waze но нещо не се получава. Софтуера е обновен до RC 7, върнах го на RC 6 инсталирах Waze и HR-V PERMISSIONS 1.1 S_Mike. Проблема е че Waze не се отваря и не го виждам в списъка на Mike. Ще се радвам ако ми помогнете все пак съм на 76 и някои работи ме затрудняват, а много обичам да пътувам.
×
×
  • Създай нов...