Jump to content

Rosen_accord

Фен
  • Мнения

    2
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от Rosen_accord

  1. Здравейте, колеги! Наскоро си купих Honda Accord 8. Предишния собственик й е сложил по-къси пружини и я е смъкнал с 35мм, но не е сменял амортисьорите. В момента като минавам през неравности, колата се "люлее" и всички в колата "подскачат" и е доста нестабилна и некомфортна. Мисля да й сложа нормални пружини, но се опасявам, че амортисюрите ще са издали багажа и ще трябва да сменя и тях. Ако се наложи да сменя и амортисьорите, ми се иска да са по "твърди". Можете ли да ме посъветвате какви амортисьори да й сложа?
  2. Здравейте, колеги. Купих си Honda Accord 8 Executive и при по-силен дъжд протече върху скоростния лост. Предположих, че може да е от запушени дренажни каналчета на шибидаха и майстора ги продуха и това се оправи (за сега). Реших да тествам и пробвах да я намокря с маркуч (с малко по-силно налягане) и като я напръсках от горната част на предното стъкло от шофьорската страна и потече вътре от горната страна на колоната (точно преди надписа за страничния airbag). Някой от вас имал ли е подобен проблем и как се е справил с него? Всеки един съвет ще ми е от полза, благодаря предварително!
×
×
  • Създай нов...