Jump to content

uchitelq

Новак
  • Мнения

    2
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от uchitelq

  1. Здравейте колеги. Възнамерявам за коледа да подаря на бащата някакво андроид ауто, да може лесно да си ползва waze на по-голям екран от този на телефона. Искам да не е рандъм китаец, а хубава марка (Pioneer, Alpine...) Дайте препоръки вкл. с ограничения в дълбочината, както и това дали можем да вържем фабричните бутони на волана. Плюс е ако освен тъчскрийна има и физическа врътка на самата мултимедия. Поздрави и благодаря предварително. Съжалявам ако е имало подобна дискусия във форума и се повтарям, прерових набързо но не намерих такава
×
×
  • Създай нов...