Jump to content

drcl

Фен
  • Мнения

    3
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Обществена Репутация

0 Neutral

Относно drcl

  • Ранг
    Начинаещ

Profile Information

  • Кара
    нищо
  • Пол
    Мъжки
  • Място
    България
  1. Как става това? Звукът е същия както когато се влючи задна скорост.
  2. Този зумер, който се чува примерно когато ти светне чека или ниско ниво на горивото. Не когато си забравил фаровете, отворена врата или не си сложил колана. Изпищява един път но на таблото нищи не светва. Колата си върви нормално.
  3. Здравейте, зумерът за грешка издава единичен звук, но на таблото не светва никаква лампа или грешка. Какво може да е . Един ден го направи 2 пъти, след това един път чак след над 1000 километра не е изписуквал. звукът не е за врата или несложен колан. Кокво може да бъде? Хонда црв 3 та генерация 2012 2.2 150 коня
×
×
  • Създай нов...