trifon12
Фен-
Content Count
16 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
3 NeutralAbout trifon12
-
Rank
Начинаещ
Profile Information
-
Кара
хонда сивик 11
-
Пол
Мъжки
-
Място
гр. Септември
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
Изработка на ключ за хонда сивик 2023г.
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
Излезе ми доста по евтино от бултрако....не искам да казвам цена,но определено е в рамките на разумното.Дано да съм бил полезен.... -
Изработка на ключ за хонда сивик 2023г.
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
Ходих при човека,който ми препоръчахте. Професионално отношение,бърза и перфектна изработка.вече имам втори ключ за хордата ми..... -
Продажба и изработка на ключове за Хонда
trifon12 replied to jord70's topic in Сервизи, магазини, цени
Благодаря за направата на ключа за хондата ми,професионално отношение.бързо и точно ..... -
Изработка на ключ за хонда сивик 2023г.
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
Ако можете да ми направите кажете къде се намирате и някаква ориентировачна цена....става въпрос за сивик 2023 година от канада е внос. -
Привет,да попитам дали знаете за изработка на ключ за запалване за хонда сивик 11 генерация.2023 година .имам само един,то е дистанционно ,безключово пали...има и ключ в него.та в бултрако ми поискаха около 1000 лева за изработка на дистанционното,ключа и обучението.
-
motul 0w20
-
здравейте от скоро съм собственик на хонда сивик 2023година 2000 кубика, 160к.с. от канада е. та да попитам, скоростния лост има режим S и L , за какво са тези позиции.благодаря предварително
-
Кормилна рейка на хонда сивик 2023година
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
Намерих втора употреба,голям късмет за 1000 лв.оказа се перфектна,само сложихме моя ел двигател,че с другия искаше калибриране... В.бултрако къщо можеха да ми доставят,но доставката е до 4 месеца и цената беше 3300лв -
Аз имам такава,и вече се сблъсках с намирането на части.в бултрако ми намериха филтри,масла и т.н.казаха ми ,че се намират части.аз имах проблем рейката,тя е електрическа и не можа да се рециклира,била е ударена.та от бултрако ми отговориха,че може да се достави,но срока е до 4 месеца и цената беше 3300лв.случайно намерих такава втора употреба в олх,голям късмет...за 1000лв
-
Кормилна рейка на хонда сивик 2023година
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
Имам и още едно питане,тъй като колата е от канада ще е трудно да се калибрира защото не може да се прочете вин номера тук.дали маже да кажете в официалния сервиз на хонда в бг ще могат ли да се справят... -
Кормилна рейка на хонда сивик 2023година
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
Писах до хонда Канада,но ми отговориха да се свържа с най.близкия дилър.така,че май ще ходя до бултрако.... -
Кормилна рейка на хонда сивик 2023година
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
А с оред вас дали ще трябва някакво обучение на рейката,ако евентуално се замени с друга ново или втора употреба... -
Кормилна рейка на хонда сивик 2023година
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
не знам дали ще се справя с тази задача, не съм много в час....ако знаете точно сайта и как стават нещата.. -
Кормилна рейка на хонда сивик 2023година
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
Не е от окачването,защото откачихме накрайниците от рейката и се чува от рейката...на място като е автомобила и движиш волана рязко наляво надясно с малък ход,чува се като тупкане...колата е имала лек удар отдясно,вероятно и в дясната гума.... -
Кормилна рейка на хонда сивик 2023година
trifon12 replied to trifon12's topic in Civic 10та ген. (2017+)
електрическа е,
