Jump to content

Николай К

Новак
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Николай К

  1. Здравейте, имам Honda Legend. Както карах и спря да подава газ. Отбих и загасих. Запалих я отново,включих на скорост и изгасна. Дава само контакт и стартерът не върти. Не идва ток от компютъра към стартера. Каква може да е повредата? Благодаря!
×
×
  • Create New...