nobody
Фен-
Content Count
11 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
5 NeutralAbout nobody
-
Rank
Начинаещ
Profile Information
-
Кара
CR-V III
-
Пол
Мъжки
-
Място
София
Contact Methods
-
Skype
xsantia_73
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
Смених стария пистов ремък който беше на 50 000км, тъй като имаше по средата една малка лента/дируга с чисто нов. Двата ремъка са марка Континентал по VIN. На новия след хиляда километра се появи пак, сакаш нещо някъде опира по външната му страна горедолу по средата, както е показано на снимката. Колеги помагайте, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да сподели. Благодаря предварително!
-
Проблем с осветлението на купето на CR-V 3
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Проблема го реших. На десния сенник един кабел се беше оголил и замасява в купето изолирах го и вече няма проблем. -
Здравейте отново става въпрос за CR-V III, 2008 г. 2.2 дизел 140 коня. Имам проблем с осветлението на купето. Както работеше нормално изведнъж изгасна. Отказаха да работят предния плафон, средния, задния вкл. тези на сенниците. Проверих бушона, беше изгорял, смених го и след ден пак изгоря. Реших да го сменя пак но вече дава на късо. Махнах всички крушки на плафоните и реших пак да го сменя но гори веднага. Случайно някой да се е сблъсквал с такъв проблем. Моля да даде съвет. Благодаря предварително.
-
При завиване на пълен десен и ляв се чува едно тупкане.
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Проблема е отстранен, със смяна на диференциала. Големи благодарности на екипа от сервиз "Омбре", просто уникални специалисти. -
При завиване на пълен десен и ляв се чува едно тупкане.
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Здравейте, оказа се диференциал. -
При завиване на пълен десен и ляв се чува едно тупкане.
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
При свален кардан няма никакво тупкане, колата си върви нормално. На място при завиване на пълен ляв също, няма нищо. Това се чува само в движение при завиване на пълен ляв и десен. Закарах я в сервиза на Омбре (София). Покараха я и казаха че наистина се чува от към диференциала. Аз бях сменил маслото отново и ми казаха да покарам 100 км. Ако не се оправи да им се обадя и да я закарам. Съмняват се за карета на кардана. Защото до сега на този модел не е имало проблем с диференциала. -
При завиване на пълен десен и ляв се чува едно тупкане.
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Как да проверя и да съм сигурен, че е точно диференциала или карета на кардана. -
При завиване на пълен десен и ляв се чува едно тупкане.
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Маслото го смених миналата сряда за втори път, първата смяна беше през месец юни тази година. На място, като навивам тупкане няма, само в движение. -
При завиване на пълен десен и ляв се чува едно тупкане.
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Маслото е по норма, свалих кардана и тупкането го няма. Сега се чудя дали е от него, деференциала или аре на задна полуоска. Но след свалянето на кардана и качването се усеща, че е отзад към диференциала. Видях се в чудо, дали е кардан или диференциал. -
При завиване на пълен десен и ляв се чува едно тупкане.
nobody replied to nobody's topic in CR-V 3та ген. (2007 - 2011)
Чува се отпред, да маслото е това. Литър в диференциала. Тупкането е само на пълен десен и ляв. Ако навия оборот и половина го няма, но навия ли пълен и двете посоки го има. -
От три седмици имам този проблем. Става въпрос за Хонда CR-V 3, 2.2 дизел, 140 коня. Проблема е само като навия пълен десен или ляв. Чува се едно тупкане. Окачването е наред. Маслата всичките са сменени с оригинални на Хонда. Тампоните на двигателя са здрави. Ако някой се е сблъсквал този проблем моля моля за помощ. Благодаря предварително!
