Jump to content

icho

Фен
  • Мнения

    214
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    2

Всичко публикувано от icho

  1. Да разбрах за примера, но възможно ли е , ако е счупен някой датчик да работи само в двете крайни позиции като температурни стойности. Иначе модела е Ледженд IV генерация, 2008 година.
  2. А има ли вариан да разбера кой от двата не е ок?
  3. Доколлото те разбирам, предлагаш да сменя двата датчика. Но според мен те би трябвало да работят, при положение, че при достигане на 80 градуса перките спират. Ако има прецакан датчик няма да спрат перките или бъркам?
  4. При мен когато изгася и махна ключа всичко соира, но дам ли контакт започват перкоте да въртят докато не стане 80 гр. водата
  5. Акожима проблем с някой датчик ,няма ли да даде някаква грешка все пак? Или при гледане на живи данни да покаже проблем?
  6. Здравейте, Наскоро открих следният проблем. Когато перките за принудително охлеждане на мотора се включат, при достигната температура от 97 градуса, би трябвало да се изключат на 92 градуса. При мен това се случва рядко. Продължават да работят, докато мотора не стигне 80 градуса. Това е установено при гледане на живи данни. Сега се сещам как го разбрахме. Оставям колата за някакъв ремонт пред сервиза. След около 30 мин. , пали да я вкара вътре и при контакт перката се включва директно. Според мен влиза в някакъв авариен режим, за да си пази мотора. Някой, ако е преборвал такъв проблем , сподели. Или някакви предположения ще са също от полза.
  7. Лед на дългите и лед на късите. Направо е зверско. Пича слага лазерни лупи, но при Легендите фаровете завиват и не стана.
  8. Да се включа с отговор. След като за втора употреба ми искаха доста прилични цифри, и както каза един колега "не ти трябват фарове на 15 г.", си ги рециклирах при един пич в София. Сега така светят, че на дълги пред мен е по добре от слънчев летен ден. Успех
  9. icho

    Кормилна рейка

    Здравейте, Налага се да свалям кормилна рейка на легендата, заради една втулка от към пасажрската страна. Та да питам за сервизи на рейки? От къде ста най доволни или Ваши приятели, че едно сваляне на рейка,се оказва не е много лесно.
  10. А схема с размери може ли да се намера на теглича???
  11. icho

    Теглич Легенда

    Здр., Някой да продава теглич за Хонда ледженд 4 ген.?
  12. Ок, ще опитам. Има ли място където могат да сменят софтуера с английски език
  13. Мерси за клипчето колега, аз този език го смених, но когато искам да си присъединя телефон към блутута ми говори на немски. Това ми е драмата
  14. Привет, Джазката която си купих е супер, но софтуера и е на немски. Може ли да се инсталира нов на английски, и има ли колега да го направи.?
  15. Привет, Търся помощ за програмиране на нов ключ. Поручах си нов понеже съм само с един, и ми се случи да го загубя. Намерих го в последствие , но чувството не е приятно. Ако някой е монал по този път моля да споделя. Клоча е прясно получен , даже още не съм го разопаковал. Мерси
  16. Да разбирам ли , че при теб се е получило?
  17. Аз да питам дали някой го е правил това?Пробвах но не се получи, а не смея да напъна, да не се счупи нещо??
  18. icho

    Фарове Ледженд

    Колеги някой да продава фарове. Реших да сменя крушките, и се оказа, че някой се изгаврил с фаровете. Преправенини с лед крушки. Както и де е . Оказа се , че рефлекторите са за поправяне. Та някой ако разполага с такива да пише?!?!?
  19. @ tsonev.autofix свърши работа. Мерси колеги
  20. Преди време се правеха поръчки от щатите или UK?? Но всяка информация е полезна.
  21. icho

    Грешка

    Оказа се ланда сонда. Някой да разполага с работеща такава. Става въпрос за предните сонди. Номер 10 от картинката ?
  22. Нямам сайт, ако някой е запознат да споделя моля?
  23. Здеавейте, Дано не повтарям темата , но има ли интерес за поръчване на части от Щатите или UK.? Че цените в Бултрако са прилично неприятни!!!
  24. icho

    Грешка

    Мерси ,ще пробвам
×
×
  • Създай нов...