Савка
Фен-
Content Count
5 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by Савка
-
Здравейте всички. И така, да ви опиша моята ситуация... Миналата седмица бяхме със STREAMа на преглед. Провери всичко човека. Като цяло всичко е наред, обаче преглед ( TÜV ) не получих . Десния фар не реагира при въртене на настройката на положението на фаровете. А и момчето ми каза още че и левия в най- горното си положение не бил достатъчно високо, ама това не е било фатално.Това е първо. Второ, че задна лява спирачка спира с около 30 % по слабо от дясната. Ще съм благодарен, ако подскажите, дали моторчето на фара може да се смени с такъв от CIVIC например или от някой друг модел, защото тук много тежко ще намеря такова нещо. Ако някой знае, къде в Германия мога да намеря, подскажете. Прерових уж всички познати сайтове, в това число eBay и Amason. Дори и фар за Stream не намерих. Нито нов, нито употребяван. Относно задна лява спирачка : зимата смених накладки и спирачни дискове отпред и отзад. Къде може да е проблема? Благодаря предварително за отговорите. Моля да бъда извинен, ако обърках нещо или открих неправилно нова тема.
-
здравейте всички. реших си проблема със " виенето" без да искам... на 81000 км. смених ангренажния ремък. сега сме на 91000. от тогава не съм чул "грам" виене. направими впечатление ,че стария ремък беше в доста добро състояние- нито пукнатини,нито нищо,но беше като че ли по- твърд от новия...дали това беше причината??? дали има мнения по въпроса? бих се радвал да ги почета.... благодаря. иначе хондата няма грешка.
-
Благодаря много за бързия отговор!
-
-
Здравейте колеги!!!Нов съм във форума. От един месец карам Honda Stream, 2001 г., 1,7, Механична скоростна кутия. Харесвам я много. Но...........Още в първата седмица забелязах едно виене - бучене - шум /дори не знам как да го нарека/, отпред. Почва след 15-20 км. каране. Купих я със зимните гуми и си мислех че със смяна на летни, проблема ще изчезне, обаче остана и с летните. Най-напред го чух само когато мина 40 км/ч до 70 км/ч. Вчера обаче се появи и на 20 км/ч и на 30км/ч. Изчезва с натискането на спирачката и завиване ляво-дясно. Всичко това става когато колата вече набрала инерция. И в предавка и в свободна. Иначе колата си е супер. Нищо няма да ме накара да съжалявам и да се откажа от Honda. Моля кой с каквото разполага. Дайте акъл.....Благодаря предварително!!!Лек ден от мен!!!P.S. Извинявам се ако повтарям темата, но търсих и не намерих тема с такова виене....
