Jump to content
detdid

Хонда Jazz Подгрев на огледалата

Recommended Posts

Здравейте Колеги!

Колата е 2002 г. 1,4  83 к.с.

Някой може ли да ми каже как се свалят страничните огледала за да видя дали са изгорели реотаните или не достига ток до тях. Машинката работи, но подгрева го няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Преди да се захванеш с разглобяването на огледалото ти препоръчвам първо да провериш стопяемите предпазители и релето, които се намират под капака на колата.

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпазителите за подгряването на огледалата се намират в купето.

Моето ляво е с изгорял реотан. Дясното работи.  Трябва да видя как се сменят.

Стъклото е на щипки, завърташ го в крайно положение така, че да можеш да си пъхнеш пръстите. И после бутай внимателно навън. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Предпазителите съм ги проверявал и всички са здрави. Релето незнам кое е. Сега остава да намеря свободно време да се захвана за работа. Ще пиша като има развитие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се спрял на този вариант за подмяна на нагревателите ако са изгорели http://www.aliexpress.com/item/2pcs-set-Brand-New-Univercal-Car-Rear-View-Mirror-Heating-Pad-Defoggers-Mirror-Heater-For-Most/32242936800.html?spm=2114.031010208.3.2.1PyWnx&ws_ab_test=201526_4,201527_2_71_72_73_74_75,201409_3

Незнам на някой BG сайт дали се продават, че да се избегне чакането въпреки, че китайците взеха все по-бързо да изпращат поръчките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че подгрев изобщо няма! Огледалата са най-обикновенни. Даже се чудя дали ще може да се сложат допълнително реотани.

При вас четири ли са кабелите, които управляват машинката, която движи огледалото? При мен на двете огледала отиват по два двупроводни кабела и явно ще се пускат допълнително. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...