Jump to content
stivenj

Хонда jazz 1.2 багажника остана заключен.

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес за първи път ми се случи,отключвам с дистанционното и отварям багажника , но не, не иска , пробвах няколко пъти, нищо ,,, а снощи нормално си извадих нещата и затворих вратата ,обикалях я поне час,след два часа пробвам, все едно нищо не е било, отваря се нормално.От какво може да е това нещо, ако ми се случи друг път да знам какво да правя.Ако някой е имал подобен проблем да сподели.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем , дръжката остава в натиснато състояние.. и затова не отваря. Тупваш леко от външната страна или с отвертка като лост я бутваш лекичко .. след което като се отвори напръскай с WD40 или друга смазка (периодично да не хваща ръжда и боклуци )  . просто се мокри и събира пепел и почват да заяждат. Същия проблем и друг мой приятел на неговата Jazz-ка .. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи друго колеги, просто я оставих повече от час и при следващото отключване сама си се отвори, така и не разбрах от какво се получава, два пъти ми се появи този проблем и двата пъти така се отвори, след повече от час без да я мъча , сама се отваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го прави, просто нещо системата с жилото на дръжката не е измислена добре. Когато стане при мен, просто връщам дръжката в начално положение, заключвам след което отключвам пак и се оправя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...