Jump to content
Ombre

Продавам на части 7-ма ген. Civic

Recommended Posts

_DSC0212.JPGКолата е ударена от пред в ляво.Възглавници-гръмнали,магаре-криво,двигател-незасегнат(пали).Ударът е ниско и не е засегнат дори компресора на климатика.С ляв волан е и рейката е в пълна изправност.По ходовата част от ляво няма използваеми части.Парното също го няма(първо замина).Цвета е сребърен.Двигателя 1,4.Салона прекрасен.Всички стъкла са здрави._DSC0213.JPG

_DSC0213.JPG

_DSC0214.JPG

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ме пита с кое радио е......_DSC0260.JPGИ с кое барче е......_DSC0261.JPGЕто и възглавниците в седалките.........

_DSC0262.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростите отлетяха. :plane: Управляващия блок на рейката виси на капаро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоповете отлетяха,решетките на духалките на таблото също,заради "лъскавкото".Десния фар има нов собственик вече.Маншончето на скоростния лост замина....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинката на предна лява врата на стъклото отлетя,уплътнението също.За вратите ми се обадиха по телефона ,но нищо сериозно........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата ,вече има 2 фара с лупи !!! Задната врата "виси" на обаждане,Решетката също.Седалките с AirBag са в идеално състояние.Отговарям на колегите,които ме питаха за таблото: Бензинова е и не ства на Diesel,иначе си е глезотийка фейслифтовото :)SRS централата замина(препрограмирана)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната врата е продадена със стъклото.Дъното на багажника също замина.Преден шенкел+апарат(десен)...Продадени.На сергията са огледала с вградени мигачи.Задния мост "виси" на обаждане.Катализатора=проден.Горивна помпа-отлетя като спомен :)Април купето заминава на скрап.Обаждайте се даже и за дреболийки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...