Jump to content
insulin

Възможно ли е ?

Recommended Posts

Здравейте, колеги !Прочетете статията и напишете мнението си въпроса. Някой пробвал ли е този продукт ?http://www.msh-nanovit.bg/index.php?id=19

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не че нещо, ама ако бяха реални всички тези "магийки" японците щяха да са ги измислили преди години още, и щяха от завода да ги препоръчват или изискват за работата на мотора. НЕ се занимавайте с глупости ами си сменяйте маслото на време :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми стана интересно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми стана интересно !

И аз много пъти съм се чудил за подобни неща, но като се замислиш реално ти или аз ли ще сме първите които откриват нещо уникално добро :thumbs1: А и с тая уникална кола не експериментирай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде попаднах на този клип:

Редактирано от sa666u

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципът SISO ($hit in, $hit out) си остава валиден винаги - на нискокачествените горива каквото и да се слага няма да станат, като по чудо, качествени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципът SISO ($hit in, $hit out) си остава валиден винаги - на нискокачествените горива каквото и да се слага няма да станат, като по чудо, качествени.

На мен продукта ми звучи интересно, разгледах малко по сайта, има TUV сертификати.. Може по натам да се поинтересувам още по-задълбочено. По принцип винаги има какво още да се открива. А колкото производителите на коли, не съм абсолютно сигурен, че искат колите им да съществуват вечно, тъй като това ще намали приходите от нови автомобили и части за поддръжка. Т.е. допускам да има 1 истинска добавка на пазара за масло, която да повишава компресията в двигателя и намалява триенето, от което се покачва и мощността, като естествено не говорим за покачвания от 5-10к.с. на 75к.с. двигател.. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
просто трябва хубаво гориво не като наще тука А92.. аз лично съм слагал 100октана от шел.... ми съвсем малка разлика има не случайно някой ако си е вкарвал кола на ход от германия или някоя друга държава да си е засичал 5.5-6 разход а в бг 1-2-3литра отгоре.. просто тук ги смесват с парафин ВОДА:P! и още какви ли не дивотии а тия добавки... изобщо не са ми ясно как действат и си мисля че са просто добре преработено гориво:lol:! миналата година баща ми беше купил от лукойл добавка за дизелов двигател защото нямаше компресия и зимата освен да подпалиш цялата кола нямаше палене Е имаше разлика но добавката струваше доста парички и се обезсмисляше цялата операция и трябваше разработка да има на двигателя с такова чудо 1000км знаете тубичките с добавки че са доста малкички и има пропорции колко гориво колко добавка и излезе солено :P както и да е добавката миришеше на бензин и беше киремиден цвят керемиден което ме докарва до мисълта пак до 100октаново число но както и да е това си е мое мнение и опит... ииии това е просто тук продават уникалните боклуци и горивата са 4-5-6 цедка :lol: а ме искам да ви казвам каква разлика в разхода ми дават 3известни бензиностанции разлика до 2ЛИТРА :)!:P нали се сещате примерно както съм аз беден студент :D знам че слагам 6-7литра и си знам 100км комбинирано трябва да ги мина ееее да амааааа като даде по голям разход и като загасне от нищото и става УФФФФФФФ :D обазалагам се че всеки си е намерил бензиностанцията и колконката :D която пуска повече бенз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Колега, не разбрах връзката с диалога относно конкретната добавка ?Тази добавка се слага в маслото, не в бензина. Очаква се, че покачва компресия и намалява триенето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

общо казано за всякакви добавки ако не ти е качествено маслото и горивото.... слагай добавки... та това е просто малко по-качествено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги !Прочетете статията и напишете мнението си въпроса. Някой пробвал ли е този продукт ?http://www.msh-nanovit.bg/index.php?id=19

Виж новия брой на Авто Билд списанието пише точно за тази нанотехнология. Аз си сложих на двигателя и автоматичната скоростна кутия, колата ми е Ягуар 2004г. След 1000 км. разхода на гориво спадна от 10.5 на 8.6. Технологията е добра, препоръчаха ми го от сервиз. Говорих и с вносителите. Има им контактите в сайта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги !Прочетете статията и напишете мнението си въпроса. Някой пробвал ли е този продукт ?http://www.msh-nanovit.bg/index.php?id=19

Виж новия брой на Авто Билд списанието пише точно за тази нанотехнология. Аз си сложих на двигателя и автоматичната скоростна кутия, колата ми е Ягуар 2004г. След 1000 км. разхода на гориво спадна от 10.5 на 8.6. Технологията е добра, препоръчаха ми го от сервиз. Говорих и с вносителите. Има им контактите в сайта.
айде започна се с хвалебствените послания с първия пост :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги !Прочетете статията и напишете мнението си въпроса. Някой пробвал ли е този продукт ?http://www.msh-nanovit.bg/index.php?id=19

Виж новия брой на Авто Билд списанието пише точно за тази нанотехнология. Аз си сложих на двигателя и автоматичната скоростна кутия, колата ми е Ягуар 2004г. След 1000 км. разхода на гориво спадна от 10.5 на 8.6. Технологията е добра, препоръчаха ми го от сервиз. Говорих и с вносителите. Има им контактите в сайта.
айде започна се с хвалебствените послания с първия пост :honda:
Ще ми се някой с повече от 1 пост да даде мнение, тия дето са се регистрирали за реклама, НЕ МЕРСИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не ги чета. Явно съм със закостеняло мислене и не се кефя да слагам нещо, което производителя НЕ препоръчва...било направено в Германия - ми да си го карат на немските коли :D Интересно ми е защо всичките такива чудеса дето ги откриват никога не казват какво всъщност съдържат?А за Stoil546 - без да е нещо лично, ми е интересно как намери баш Хонда форума, като караш Ягуар, и как 1вият ти пост е за да ни похвалиш този продукт? :) :)

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...