Jump to content
PETE_TONG

Продава се Сивик Ej9-d14a4--->

Recommended Posts

Повечето от вас познават колата от форума и предполагам знаете ,че съм мераклия. 

 

Та колата е Хонда Сивик EJ9 Д14А4 двигател. Миналата есен и бешепоставен спортен колектор 4-2-1 сус термолента,генерация от-до на 50мм вътрешен,гаозускорително гърне на мястото на катализатора и крайно спортно-тип мъфлър. Колата има 4-ри спортни пружини "FK"-lowering springs 45/45мм ,със тях колата е приятно ниска и караема из нашите пътища. Таблото е преправено със карбоново фолио и червени стрелки+бяла подсветка-Type R style. Поставен и е интейк 60мм-Фи от дросела .Интейка е от никелирана тръба ,филтъра е обикновен ,като съм и направил термичен щит от италбонд и битумна лента със алуминиево фолио. Свещите са сменени преди 18000км-NJK BKR6E11. Маслото е сменяно 3 пъти за 18000км-1) Castrol 2) Mobil 3)Statoil със сменен маслен филтър VIC. Горивния филтър е сменен преди 10000км-VIC.Ангренажа е сменен преди около 17000км(AE)+ролка (JMB).Predi 100km смений и 3-те пистови ремъка (Bando).Сменено масло на кутията MTF преди 17000км. Фаровете са във боядисан декоративен отражател -Стил JDM крушки Osram NightBreaker +90%. Джантите са Azev Type A ET30,15inch,7J 4x100 и 59мм централен отвор.Карам ги със втулки на 56мм от неръждавейка. Колата има SD-WMA JVC и 4-ри тонколони(2врати+2кора),свири достатъчно да прави гюрултия. Колата е със сменен акумулато който още мисля има гаранция Искра 45Ач. Затъмнени задни стъкла и щора на 3-тата врата. Няма хлоп,троп по ходовата част. Колата е навъртяла точно 18 561км във БГ за година и 6,7 месеца. Предимно се кара по 5км на ден,предпазливо от дупки и прочеее. Оборудвал съм я със разпорни щанги-предна горе,задна горе и задна долу. Направил съм си ограничител на спирачното усилие(не позволява на сервоапарата да отдава).Вратите са изолирани със 8мм вата за паркет,също така и багажника.задигнато задно крило стил Ducktail. Правени са още купе малки неща по нея за които сега не мога да се сетя!!!

 

 

 

 

Цена:4000лв

 

За връзка 0896/831 081 Иво-колата се намира във Ст.Загора!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да споделя екстрите които притежава колата:Климатик(работещ перфектно),хидравлика,ел.стъкла,ел.огледалаел.фарове,централно заключване,имобилайзер.П.П. Който изяви желание да я види,ще има възможност да я пробва на околовръстното! :devil::bow::):P ,където няма фуражки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес колата е със сменена водна помпа MWP, накрайник десен вътрешен "555" ,маншони на рейката "ITN" и регулирани клапани !!!Цената остава 4000 BGN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,по колата всичко е сменено(това което е консуматив) качваш се и караш. Във нея има наляти около 1000лв. Цената е заедно със колектор,генерация,джанти,интейк,окачване и още другио малки шукарии.ЪП!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе колеги,никой ли не иска да си спести ходенето по автокъщи и търсенето на кола +всичко направено по нея +цялостно обслужване??? Това е колата и е само 4000лв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...