Jump to content
Georgi Georgiev

Civic 5gen, 1,6 Vtec 125к.с. - 2000/1700лв

Recommended Posts

Колеги,

 

за жалост напускам клуба (засега). Налага ми се да ползвам по-голяма кола и вчера купих едно Ауди А4 комби. хондата просто не ми върши работа и я пускам според мен изгодно:

 

Цена: 2000лв !

Цена без музиката: 1700лв !

 

Honda Civic 5-та генерация.

1600 кубика / 125к.с. / бензин.

Хидравлика.

Пълен ел.пакет: ел.огледала, ел.стъкла, ел.шибидах, ел.фарове.

Dvd jvc exad + 200w Kenwood.

Bi-Xenon + допълнителни фарове халоген за мъгла.

Винетка, застраховка до края на годината.

 

Колата не е удряна, нормални следи от употреба, даже доста запазена.До последно я карам, даже до понеделник ще я ползвам, понеже тепърва регистрирам Аудито. Т.е. понеже ме питат дали не е катастрофирала, очукана или не в движение - няма такова нещо. Колата е в Стара Загора и който е от тук сигурно редовно ме е забелязвал с нея и до ден днешен да си бръмча насам натам. но уви вече ми трябва комфорт и обем за багажа и така се разделям с малката и пъргава ходничка. Вчера даже като я измих и направо ми дожаля и чак се замислих дали да не я оставя докато малкия след 3 години направи 18 да я кара .. ама няма смисъл да стои пред блока и да изгние от стоене. Та който иска да звънка, огледи в рамките на Стара Загора и да взема и да се радва на пъргава хонда.

 

Справки: 0888628903 - Георги Стоянов

 

Ето и малко снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

ПС: снимките са преди да е мита дори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е капарирана ! ако случайно нещо утре при прехвърлянето нещо се размине ще пиша, но да се надяваме че няма :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...