Jump to content
rEsPeCtiVe

Мнения и Препоръки за след нова боя

Recommended Posts

Колеги днес бях във сервиза където ми оправят количката,вече са стигнали накрая,когато отидох колата беше в камерата и се печеше, утре като я накачат вече ще мога да я карам и така ми е интересно кое е добре и кое не за боята след като е пресна още,единственото което знам че не е хубаво да я мия първия месец.Очаквам да науча нещо полезно и от вас.Поздрави :rolleyes:

Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом я пекат в камера, няма големи изисквания за след това. ще си я вземеш вече добре изсъхнала. може да не я излагаш извесно време на дирекно слънце, и я пази от пирони и лоши комший.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Час и половина след камерата можеш да я правиш каквото искаш,тва с миенето е пълна глупост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нацапай я хубаво малко преди да се прибереш у вас , че съседите надушат ли, че имаш пари за боя....., ще има.." ай , го виж този бандюга..пари за боя ..хм.." и после са едни пирони.., едни ключове....Мойта е направих , като нова ..обаче от радост се унесох..и забравих за съседите..още на следващата сутрин докато маневрирал единия съсед ми застъргал половината броня....и той така се улисал , че от радост забравил да ми каже и си тръгнал на работа по най-бързия начин...ДОБРЕ ,че има клюкари ..да са ни живи и здрави!! Вече обмислям след автомивка ,като и се нарадвам 3-4 часа и преди да се варна....да е замаскирам малко...че.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,твоя пост ме изкефи,точно така си е,и не само съседите,дори бившата ми приятелка ми беше надрала старата колица с ключ,а един милиционер толкова ме мрази че имам два удара от него,размина му се със жалбата първият път,втория неможах да докажа,но ся правя едно каско да ми е мирна главата и тва е! Държавата ни е хубава,но хората са лоши... така че ще трябва да я пазя доста :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е печена в камера няма проблем, можеш да я миеш и висичко...съвет: когато са ти боядисвали колата със сигурност им е останала боя (база) , вземи си я защото тя е абсолютно същия цвят и при евентуални поправки след време няма да ти даде разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега как аджеба с водна база ще направи евентуална поправка???Дори и стара база да е разредителя прегаря след време част от пигментите в боята и тя си променя нюанса.Не го приемай като заяждане,просто аз го работя тва от 10 години и ми е чудно как ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на водната база разредителя нее ли вода? незнам колко време ще трябва за да си промени цвета, но сигурно си прав.не се заяждам и аз :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...