Jump to content
X-a

От барабани към дискови спирачки

Recommended Posts

Исползвах ку.вата на форума(търсачката-наричам я така защото винаги има за всекиго по нещо и никога не отказва) и този път ми искара 11 страници но нищо общо с това което търся.По същество.Решил съм да си сменя задните барабани с дискове и това което ме тормози най-много е,че незная какви дискове да търся и каква е цялата продцедура.Какъв размер какви апарати и горе долу като цена на частите колко ще ми излезнат?Като се има на предвид ,че аз сам ще си ги сменям,правел съм го на голф и мисля че и с хондето ще се справя.Колата е хонда сивик црх 1 генерация.п.п.Намерих си техническо ръководство за рекса,но е на руски и анг,ще се радвам ако някои ми намери на БГ.даже ще почерпя на някоя збирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май теб ку.вата теб повече те уважава от мен.Задължен съм ти колега.А нещо по последния въпрос не изникна ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, "ку.вата" е еднаква за всички. Ако става въпрос за ръководство на Български език за CRX не мисля че има, освен ако някой е седнал и си е превел над 1500 страници. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, "ку.вата" е еднаква за всички. Ако става въпрос за ръководство на Български език за CRX не мисля че има, освен ако някой е седнал и си е превел над 1500 страници. ;)

За това,че е еднааква не споря,ама на мен ми искара 11 страници в който нямаше такива теми.А относно другия въпрос маи ще трябва да си търся добър руски речник мамка м..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...