Jump to content
Paco_Stz

Читави сервизи в Пловдив и Стара Загора

Recommended Posts

Здравейте колеги,Всички знаем за сервиза на Омбре в Сф. Обаче някой може ли да даде съвет къде има читав сервиз в Плд или СтЗ където да сменя ролки, ремъци и да прегледат колата (като я купя разбира се).Колата би трябвало да е Сивик 98-99. А също и къде могат после да ми монтират газ, без да са някакви кръжочници дето да ми се учат на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам от стара загора и познавам човек които ги разбира.казва се маистор ВОИКО.и за газта има добри маистори.аз на сивика му слойих газ преди месец и сам доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сервиз не знам, но за агу-то могам да ти препоръчам много кадърни и точни пичове при който правя 3-та кола с две думи работа им е ,но са в Пазарджик ако си заинтересуван-0886315734 тел. на сервизчето,успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си намерил читав сервиз.., пиши на лични , за газта също..,но малко ще пообиколиш Пловдив, че са в двата края на града

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сервиз за япнски автомобили има точно пред стадион пловдив преди кортовете! момчетата са мои познати и мога да те уверя че си вьршат работата добре! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че е още там? Ако майстора се казва Тодор - вече не е до Стадиона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от доста време ползвам услугите на Кастрол - сервиза зад Сточна гара("Булаир" 25) в Пловдив, карала съм както служебните, така и личните. Момчетата са много стабилни и работят качествено и бързо, повече от четири години карам всички коли там и през това време съм пратила множество познати и до днес не съм имала оплаквания. Връзка - 0889 516 316 Илия или 0898 660 821 на Венци. За диагностика на проблеми и ремонт на двигатели давам стахотни препоръки за сервиз - Немокар, на ул."Полет" 75(пада се зад "Ален мак"), собственика - Емо го познавам от...не се сещам даже..., но важното е че просто няма грешка, в това което прави и най-много ми харесва, че е от хората, който не спестяват нищо, дори това да е техен минус и да носи загуби..942 040, 0899 105 215 или 0886 997 650.Успех, и дано не се налага да се запознавате с майсторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...