Jump to content
Guest bertram

Избор на Хонда Бултрако / Алтернативи

Recommended Posts

Guest bertram

Здравейте,Карам нисан примера, но се оглеждам за нов Японски автомобил. Поради липсата (и не само) на модели на нисан, които да ми паднат на сърцето - се спрях на хонда или мазда. спрял съм се на ходна сивик седан .направи ми впечатление, че в мобиле.бг се предлагат нови сивици на доста по ниска цена от бултрако.верно без гаранция, но 7К-8К лева са си пари. не ми се вярва гаранционни ремонти на сивика да са и една трета от тази сума, а обслужването с масла и филтри ще е доста по ефтино ако не е в оторизирания сервиз.(поне с нисана е така) ако са внос от америка има ли някаква разлика в модела и като се наложи да се сменя някоя част....благодаря ви предварително за мненията ето един линк към мобилето, който ме заинтригува.+ че е автоматикhttp://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Тва което си показал е американския вариант. Не съм сигурен дали и в гърция и турция не се разпространяват те масово. Модела за европейския пазар е същия както и за японския. Разликите са във фаровете и задните стопове. Ето европейския

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Проблем с поддръжката НЯМА да имаш. Просто ще си плащаш, т.к. нямаш гаранция в Европа. В Бултрако Пловдив съм виждал "американски" сивик. Проблема му беше че мацето не знаеше кода за ЦД-то. След 5 мин. беше готова :)П.С. Предполагам, че и части могат да ти намерят. Надали са мноого различни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

внимавай с тези коли да не са крадени или със щета в USA (примерно да са били давени), иначе с поддръжката няма ядове. частите са еднакви в повечето случаи, евентуално както колегите казаха с теникиите и фарове, стопове ще трябва поръчка от сащ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Penalty наскоро си търсеше Мазда5 - беше харесал една американка малко по-тънка - но я беше проверил по CARFAXОказа се че колата е карана 28км! и в деня на покупката е пострадала при наводнение! - и се отказа купи си нова.Регистрацията за проверка в този CARFAX май е 30-на долара, но ако колата е имала щети зад океана много вероятно да може да се разбере, така че потърси информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bertram

благодаря ви за съветите ще ги имам впредвидhttp://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=detailsза хечбека разбрах,че се прави в EU ... тука цената е много по-нисканякой може ли да ме 'светне' не им вярвам мног на продавачите, защото те от 9 кладенеца вода вадят само и само да продадат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

Това с 84 коня е с двигател 1.4 от джаз и е най-ниското ниво.и на двете от снимките са Екзекютиви.

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за съветите ще ги имам впредвидhttp://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=detailsза хечбека разбрах,че се прави в EU ... тука цената е много по-нисканякой може ли да ме 'светне' не им вярвам мног на продавачите, защото те от 9 кладенеца вода вадят само и само да продадат.

Mда ,колегата по горе е прав.Това е цена за 1.4 базово.Обаждах им да ги поразпитам.Хич не бяха любезни и това хептем ме отказа да търся хеч.То ако погледнеш в мобилето от хеча има само някакви Италиански такива и това е.Или в представителствата на Хонда има на втора ръка,но са с такива цени че са по скъпи от новите :D :D сега когато са в промоция.За купе от щатите,добре си отваряй очите,защото както ти казаха по горе,почти всички са наводнявани.Бях се запалил потози сивик дори говорих с човека.Била бита от градушка,затова цената е такава,макар че на снимката не си личи да има следи.Ами успех и да си намериш читава колица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...