Jump to content
Guest Marcus

Изработка на генерация

Recommended Posts

Guest Marcus

Някой да знае къде работят такива неща, ще е добре да е и с монтаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

Никой ли не се занимава с тръби :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега значи това ми е телла 0882428040 звани да те упътя каде е сервиза можеш с твои траби може и там да си порачаш дават и 1 год гаранция на това което си сложил или поставил при тях :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат ли адрес тея хора? Не съм от Бургас и не знам дали ще мога да разбера обясненията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз .... незнам адрес но мога да те опътя горе долу до затвора ;) точно има едни правят генерации ;) (лесно ще го намериш като питаш каде е затвора)на 20 метра от него са една улица ги дели ;)другото място е до автокъщите така наречените турци ;) и там няма да ти е трудно да го намериш .ама си приготви едно 200 лв...че ;)тука обичат да взиамат доста пари ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

Тея до автокъщите ги знам ще взема да ги питам, а и затвора се сещам горе долу къде е. 200 кинта само за тръби май са много, цялата генерация ще легне на хилядарка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея до автокъщите ги знам ще взема да ги питам, а и затвора се сещам горе долу къде е. 200 кинта само за тръби май са много, цялата генерация ще легне на хилядарка :cool:

ем както казaх не е никак евтино... ;( бургас е много скъп град за разлика от други градове ;( Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та на кратко ако не ме лаже паметта на едро алминизирани траби ф50... 60 м63... едрова цена са 14-15 лв метара отам хората си слагат наценка естествено .... отам имаш колена... черни 7-10 лв броиката по сакпите бяха 21 лв парчето..... отам имаш монтаж и... маисторлък ... за моето купе изразходиха 3м и малко траба.... занесах трабите резонатора колекторите им казах слагаш сичко след 2 часа сичко беше ток броих 130 лв за всичко краино гарне си земах от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра цена, къде ти го правиха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до Автокъща Бургас... малко след нея викат им арменци ли са кви са... 2 сервиза са на 2 рия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...