Jump to content

Recommended Posts

Колеги помощ!! Имам следният проблем: миналата седмица отидох да видя защо ми скърца отзад като старо легло с пружини като минавам през неравности. оказа се че отзад нищо не може да се види от къде идва проблема, но в сервиза я пръснаха и сега отзад не съкрца - това ОК! оказа се че трябва да се сменят и предните биалети - това ОК също, но сега почна тропа УЖАСНО и дразнещо почти през всякакви неравности.ако имате някакви идеи и предложения какво може да се погледне и евентулано към кой може да се насоча.пак ще ходя при Владо да го види, но понеже съм новак и немога му обясня точно какъв ми е проблема, казвайте и помагайте.мерси!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Дай колата на майстора да кара и той ще ти каже от какво е? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж си тампоните на задните амортисьори може те да са заминали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x за отговорите, споделих си проблема за да разбера дали и на някой друго му се е случвало подобно нещо (не че мога да го обясня точно де). така или иниаче в петък отива пак при майстора.но не ми се струва че е от тампоните преди да сменим биалетите на предницата, скърцаше само отзад. ще видим какво ще излезе в петък.мерси все пак!!малко офф от мойта тема. понеже съм новак с хонда, а много ми се ще да се явя на на някоя среща, може ли някой да ми каже кога ще бъде следващата, че последно време само чета за отминали срещи. още веднъж мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest noname

мерси на колегата за подкрепата. утре сутрин пак отвим да я погледне Владо, пък ще видим какво ще му. между другото преди да сменим придните биалети не тропаше въобще и той се съмнява че може нещо да се паснали както трябва или да се се прецакали. ще видим къде ще му излезе края.ще кажа какво се случва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

Виж дали тампоните са наред, иначе за срещите - всеки вторник от 8 вечерта на Еко-то на бул. България, в темата има по-подробно описание

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest noname

юпиии днес си взех колицата и всичко е наред - не тропа не скърца, никакъв шум (евала на Владо). та както той беше предложил единият от двата биалета беше дефектен, но го смени и всичко е наред. 10х на колегите за подкрепатамерси за инфото за срещите, моя е грешката че не съм обърнал достатъчно внимание на темата, ама така е в този летен сезон съм много разсеян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помощ!! Имам следният проблем: миналата седмица отидох да видя защо ми скърца отзад като старо легло с пружини като минавам през неравности. оказа се че отзад нищо не може да се види от къде идва проблема, но в сервиза я пръснаха и сега отзад не съкрца - това ОК! оказа се че трябва да се сменят и предните биалети - това ОК също, но сега почна тропа УЖАСНО и дразнещо почти през всякакви неравности.ако имате някакви идеи и предложения какво може да се погледне и евентулано към кой може да се насоча.пак ще ходя при Владо да го види, но понеже съм новак и немога му обясня точно какъв ми е проблема, казвайте и помагайте.мерси!!!

Аз: -Майсторе, в колата нещо тропа!Майстора: -Това е щот ти е слаба музиката :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

юпиии днес си взех колицата и всичко е наред - не тропа не скърца, никакъв шум (евала на Владо). та както той беше предложил единият от двата биалета беше дефектен, но го смени и всичко е наред. 10х на колегите за подкрепатамерси за инфото за срещите, моя е грешката че не съм обърнал достатъчно внимание на темата, ама така е в този летен сезон съм много разсеян.

Колега.кой е този 'Владо"- да ходя и аз при него,че да ми изчезне тропането от Акорда?В София ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stany68

Благодаря колега,като намеря време,ще отида при него.Сервиза го знам - той не беше ли за италиански коли едно време ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сервиза е в посока орлов мост под моста на 4 ти км. има автомивка и след нея в дъното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...