Jump to content
Guest georgivanov1

ИНТЕРЕСНО

Recommended Posts

Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Е* *си гадното. Тия момчета нямат капка акъл. Гонка хубаво, ама на безопасно място. Това между колите с 200 е ............. :hondarulez:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

Е* *си гадното. Тия момчета нямат капка акъл. Гонка хубаво, ама на безопасно място. Това между колите с 200 е ............. :hondarulez:

с 250 минимум колега,това е португалската младеж.Те за себе си не мислят,а камоли за другите.Тук за късмет мина без жертви.На този мост правят гонки и срещу движението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

Е добре бе, какво стана, че тоя така рязко сви към преградата? Колата пред него май натисна спирачки но предните коли бяха напред...малко нямаше за какво да я натиска тая спирачка, още повече като вижда колко близо има кола до него....не знаят ли парво да я чукнат леко спирачката, че задния да разбере, че мисли да спира...да му даде малко време за реакция. Имаш ли снимки на колата след това?

Откъде толкова акъл в тея тъпи глави,те знаят само къде се намира газта.Снимки нямам колега,полицията много бързо ги прибира :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е добре бе, какво стана, че тоя така рязко сви към преградата? Колата пред него май натисна спирачки но предните коли бяха напред...малко нямаше за какво да я натиска тая спирачка, още повече като вижда колко близо има кола до него....не знаят ли парво да я чукнат леко спирачката, че задния да разбере, че мисли да спира...да му даде малко време за реакция. Имаш ли снимки на колата след това?

Откъде толкова акъл в тея тъпи глави,те знаят само къде се намира газта.Снимки нямам колега,полицията много бързо ги прибира :)
Абе добре, че са оживели...ламарините не са важни, но следващия път, не се знае с какъв завършек ще е.

еййййй,откачена работа бе!като имат бързи коли да ходят на пистите да се състезават бе!аз затова си уважавам Емо(1 net)... не съм го видял в града да се прави на велик,а на пистата ги троши! :blink:

Шапка му свалям на Емо... страшен е....евала :o Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dead man

Тия луди ли са??? с над 200 км/ч и то няколко коли.....то бива гонка....ама с по малко коли и с '' :o:D МНОГО ПОВЕЧЕ АКЪЛ''''' ;);):D:P;);):):)!!!!!!ДАНО СА ОЖИВЕЛИ.... ;):D:blink::P;):P;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре бе, какво стана, че тоя така рязко сви към преградата? Колата пред него май натисна спирачки но предните коли бяха напред...малко нямаше за какво да я натиска тая спирачка, още повече като вижда колко близо има кола до него....не знаят ли парво да я чукнат леко спирачката, че задния да разбере, че мисли да спира...да му даде малко време за реакция. Имаш ли снимки на колата след това?

Откъде толкова акъл в тея тъпи глави,те знаят само къде се намира газта.Снимки нямам колега,полицията много бързо ги прибира :blink:
Абе добре, че са оживели...ламарините не са важни, но следващия път, не се знае с какъв завършек ще е.

еййййй,откачена работа бе!като имат бързи коли да ходят на пистите да се състезават бе!аз затова си уважавам Емо(1 net)... не съм го видял в града да се прави на велик,а на пистата ги троши! :)

Шапка му свалям на Емо... страшен е....евала :o
кой е Емо,колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Един пич, дето мачка на пистата, а в града е културен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest INTEGRA_R

тия са луди да карат толкова бьрзо.не стига 4е застрашават техният живот ама и на другите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето какви са последиците от гонките на същия този мост.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така че,момчета... умната! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какви са последиците от гонките на същия този мост.

1 мъртъв и 7 ранени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че и по нашите пътища не липсват такива безумци :) Карам аз със 150 по Тракия и покрай мен мина някаква кола дето и цвета не и видях ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте и това:

Не,че другите катастрофи са по-готини/този термин не би трябвало въобще да го използувам/,но тази наистина е много гадна и с ужасно нелеп край. Нека всички бъдем по-разумни на пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте и това:

Не,че другите катастрофи са по-готини/този термин не би трябвало въобще да го използувам/,но тази наистина е много гадна и с ужасно нелеп край. Нека всички бъдем по-разумни на пътя
еее баси гадното филмче е тва.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля че тези неща в българия са ежедневие дори някои с много по брутален и лош край.

По новините казаха за онзи ден че в страната са станали 157 катастрофи 23 от които тежки в 5 от тях има жертви(8 на брой).Карайте разумно по пътищата и най-важното знайте какво правите и за къде сте тръгнали когато сте по пътя!! Забравете за Всички рацери около вас може след 4-500м да ги задминете а те дори да не могат да помръднат.

 

ПОМНЕТЕ ВИНАГИ!!

НЕ КАРАЙТЕ АКО СТЕ ПИЛИ !!

 

 

:) !!! :)

:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо съм потресен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След такива кадри прсто не мога да си намеря място. Винаги като се качваме зад волана трябва да сме съзнателни че носим отговорност както за себе си така и за останалите, и че живота на човек може да се преобърне само за секунда. Безаварийни километри на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

Товава беше страшно брутално :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Адски депресиращо, но в действителност се случват много по-лоши неща. Преди години на спирката пред нас, връхлита кола с около 80 км/ч. В този момент е имало около 20 човека....... Майка ми ме посна на вън след почти една седмица. Когато отидох да видя какво беше станало, все още имаше кръв. :plane:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ако си мисли някой че всичко е свършило.....http://loadup.ru/video/view/?id=v348886b5a

И никога няма да свърши този ад,докато по улиците се размотават хлапета без книжки,безсмъртни алкохолици,90 годишни пенсии и т.н.т.никога няма да сме в безопасност.Преди малко,карам си аз с 90км на второстепенен път и един храбър португалски пенсионер ми излиза отпред без да се огледа от една пресе4ка,нямах време да намаля,добре,4е беше малко по-широ4ко та успях да го избегна.Изсвирих му се като за световно,но на дедето въобще не му направи впе4атление дори.

Колеги,бъдете внимателни на пътя.Не се ли пазиме сами,няма кой да ни опази.МИР на пътя

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
даммм...понякога коланите помагат...само да е по-лек удара... НО НАЙ-ДОБРЕ Е ДА НЯМА ТАКЪВ!!! КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 клипче и от мен,може повечето колеги да са го гледали,най вероятно е същтия мост!ЛУДА РАБОТА!ТРЯБВА ДА СЕ ПАЗИМ ВЗАИМНО!http://video.neogen.bg/user/martyhonda/e3l...tjkppwdh9adxwr/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 клипче и от мен,може повечето колеги да са го гледали,най вероятно е същтия мост!ЛУДА РАБОТА!ТРЯБВА ДА СЕ ПАЗИМ ВЗАИМНО!http://video.neogen.bg/user/martyhonda/e3l...tjkppwdh9adxwr/

И това е от мост Васко да Гама,това го правят всеки ден всеки ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче и от мен. Страничен удар върху хонда сивик от джип.... последиците са плачевни...така че: карайте внимателно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най гадното клипче ,което съм гледал нямам думи...Ако не ви го отваря се регнете и няма да имате проблеми иска 18+http://smotri.com/video/view/?id=v12014826808

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...