Jump to content
M&M

H23vtec

Recommended Posts

Най-накрая остана време да постна радостта и благодарността ,който напират в мен за това което направиха Дидо и Драгич с моя Х23..........ми сложиха му глава с Втек от х22.Колата се движи по-добре ообено след 5400 об/мин та чак до към 7800(но до 180км –ограничена е от японското ECU с което нахално смятам да занимая и почерпя колегата Darcosi).Операцията определено струваше по-малко от цялостен суап на Х22 ,така че колегите с х23-ки могат да се възползват от възможнистта да карат неакцизен Втек.Ако има пъпроси на Драго :) сърце ще отговарям.И да благодаря пак за подкрепата на Драгич и на господ че е създал master Дидо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Браво, честито да се радваш на Витека дълго и безпроблемно :) Ама нормално е, щом са ти помагали Варнeнската Хонда Мафия :P ПП: Темата не е за тук :P Пусни и някоя снимчица, обяснения ще е много интересно!

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели как си го направил,че тук се разпространяват разни слухове колко невъзможно било това.....убий този мит като мита със скъпите части за японските коли,моля те.....че май имат нужда колегите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито още веднъж :) Няколко дена преди тебе от същото място излезе друг щастлив младеж само 4е с Англи4анка и Б18Ц4 под капака,за съжаление той не пи6е тука.Иво не е стра6но изоб6то като има вси4ки 4асти а и Chikiriki си знае работата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а горе долу колко време отнема за суапа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest murdera

съжалявам отнова за спама,но искам да попитам горе-долу колко излиза цялата процедура с труд,части,еку и тн.пс. може и на лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и на Prelude и me4e s tesla,който си преотстъпи гарнитурката и не забави проекта.Абе изобщо слу4их на пи4ове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако колегата погледне в купува продава раздела няма да има нужда от ли4но...Към 4астите прибавяме и кнок сензор и ИЛД :)

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И гаечен ключ 24 май беше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварйно!Piston oilers да го разбираме като маслените дюзи за допълнително смазване ли? Нека Дидо ако намери малко време да драсне някой ред защо са ненужни. А сегменти сменяхте ли, че 1800 оборота повече не са малко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Колега какво има6 в предвид като питаш за сегменти и пове4е обороти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито,мерни го това животинче на диното,да разберем какъв е ефекта :worthy: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварйно!

 

Piston oilers да го разбираме като маслените дюзи за допълнително смазване ли? Нека Дидо ако намери малко време да драсне някой ред защо са ненужни. А сегменти сменяхте ли, че 1800 оборота повече не са малко?

ей тая гад с Номер 23 ,виждаш ли я?това е за което питаш

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е точно това. А за сегментите - де да знам - питам - повече обороти повече тормоз за тях :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M&M

И аз се притеснявах ама си слойжих чувала на главата и сега съм щастлив.За по-любопитните:http://www.honda-tech.com/zerothread?id=290696http://www.honda-tech.com/zerothread?id=510617&page=15Според Дидо и Драги4 тази конфигурация на двигателя е добра стръв за някое малко охлювче под капака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M&M

За оборотите-стрелката удря 7800-900(Тва го решава ECU- то) т.е. това са около+600 об/мин повече .Преди се удяше на 7200 За диното-София ми идва далеч ама отвори ли ми се път натам-правя го(нямаше да е зле и едно дино преди това за да се види ефекта и на книйка)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...