Jump to content
Guest stan4o

КУПОН В РОДОПИТЕ!

Recommended Posts

Guest stan4o

Ако останат места аз ще се раздвам да се присъединя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mim4e
Напоследък,горе-долу през месец се организират дружествени HONDA запивки.

Та имам едно предложение за такава и поради големия наплив,намерих местенце с по-голям капацитет-60 чиляка.

Понеже сезона е зимен,ще се мине без басейнче,но ще има сняг и всички свързани с него и планината емоций;):P

 

 

 

 

Айде бе,много сте бързи и яростни,много кефещи,чакаме подробностите и сме там.Ние май бездруго не можем вече да прайм нищо,освен да мислим за ВАС

Редактирано от Mim4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pemy

бате Емчо навити сме, ама дай няк`ва дата да проверя дали не сме на изпит, иначе ни брой двамата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам....Рейсъра ко ще! Надявам се, че ще има кой да се погрижи за мен ;)

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам....Рейсъра ко ще! Надявам се, че ще има кой да се погрижи за мен ;)

Дъще моя :P)) кои освен мен ... може да се погрижи за теб аааа ;))))))АЗ СЪМ ЗА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Glupi

Там съм и аз ;) откакто се прибрахме само за ново събиране мисля :PВеси и аз мога да те пазя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

В мои стил е мястото на това събиране,и аз съм навит стига да има места и да съм свободен ;) Поздрави на инициатора !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Мое и калмаро да се фейне ... ;) Aко па предумам и некой от сноубордистите - Шефчето, или Prozium ... евала ! Ше се уча да карам борд! :Pп.п. Ако падне снег до ноември... ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Там сме ;) Как така без нас ??? ;) Шшшш алоууу, мчи те ще свършат местата, така както върви :) Аре не останаха .... :)П.С.

Аз идвам....Рейсъра ко ще! Надявам се, че ще има кой да се погрижи за мен ;)

Амчи тва е мноо съмнителна работа ??? Верно Рацера не се записъл още, ама не бой се, ще се грижим както подобава за тебе нема да усетиш липсата му :):P :P Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Значи,говорих с управител или там какъвто е,каза ,че резервацийте вървят с около 20 дена напред и трябва да знае за колко народ иде реч.Така,че до 06.10.2008,требе да има списък;)

ДАТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЗАПИВКАТА-- 7,8,9 НОЕМВРИ:P(АКО ИМА МЕСТА ЗА ТОГАВА)

 

ПРАЩАЙТЕ МИ НА Л.С. ИМЕНА И БРОИКИ И ПРАИМ СПИСЪКА;)

 

Добрата новина е,че механата е разширена с още едно помещение и ще ни събере!

 

Сняг-не мога да обещая,но в планината всичко може да се очаква! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ Баце,изтървах ягодата поради липса на кушетки,ама тоя път ще досаждам и аз ;) ;) ;) Па може да изкараме и ските :) :) Никога не е късно да станеш за резил :P:):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъще моя ;))) кои освен мен ... може да се погрижи за теб аааа ;))))))АЗ СЪМ ЗА :)

Шшшшшш, Жореееее, така ли шси говориме, тц тц тц... ше се разпрааме, да знаеш... ама на маса, дай боже ;) Евала за идеята, отвътре ми напира да изкрещя ААААААЙДЕЕЕЕЕЕЕЕ ПААААААААААК СИТЕ ШУБРАЦИ НАЕДНООООО... ама засега ще си трая, че обстоятелствата при мене са кутсузлийски малко :P Насаааам, хорааааааааа, айде на купоня с истинските пичовееееееее :)
давай дружно да помагаме къцозлииското да минава .. па да земем се засечем на маса :-P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа тва ми е близко пък ми е и любима дистинация може да прескоча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ей го на : СЪДЪРЖАНИЕ:honda_huliganka -Мариета Йорданова - двойна стая за двете вечериbate_em4o-Емил Унарев-- двойна стая за двете вечериШубрак-тийм:Иво ИвановАнтон ДеневПламен ИвановНики ЧорбаджиевВеси Конова/мениджърза 2 вечери да го ева ....НАПОМНЯМ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ-ПИША ТЕЗИ ДЕТО СА МИ ПРАТИЛИ Л.С.:PААААИДДДДДДДДИИИИИИИ НННННННААААААА ККУУУУУППОООООООННННУУУУУУУУУУ:P!:P!:P!:P!:P!:P :P

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ей го на : СЪДЪРЖАНИЕ:honda_huliganka -Мариета Йорданова - двойна стая за двете вечериbate_em4o-Емил Унарев-- двойна стая за двете вечериШубрак-тийм:Иво ИвановАнтон ДеневПламен ИвановНики ЧорбаджиевВеси Конова/мениджърза 2 вечери да го ева ....За две вечери орлин и Мария Моллови НАПОМНЯМ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ-ПИША ТЕЗИ ДЕТО СА МИ ПРАТИЛИ Л.С.:PААААИДДДДДДДДИИИИИИИ НННННННААААААА ККУУУУУППОООООООННННУУУУУУУУУУ:P!:P!:P!:P!:P!:P :P

абе до мача има време :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АИИИИИДИИИИИИИИИИИИИИИИ ДА ТРАГВАМЕ НАПРАВО ЧЕ НЕ МИ СЕ ЧАКА ДО НОЕМВРИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ей го на :СЪДЪРЖАНИЕ:honda_huliganka -Мариета Йорданова - двойна стая за двете вечериbate_em4o-Емил Унарев-- двойна стая за двете вечериШубрак-тийм:Иво ИвановАнтон ДеневПламен ИвановНики ЧорбаджиевВеси Конова/мениджърза 2 вечери да го ева ....За две вечери орлин и Мария МолловиIceman-2 броя - 2 нощувки - както обикновенно!stan4okalmara - Николай Николов За 2те вечери ше са пишем ... НАПОМНЯМ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ-ПИША ТЕЗИ ДЕТО СА МИ ПРАТИЛИ Л.С.excl.gifААААИДДДДДДДДИИИИИИИ НННННННААААААА ККУУУУУППОООООООННННУУУУУУУУУУexcl.gif!:P!:P!:P!:P!:P laugh.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стара Българска традиция такова празненство неможе да мине без моя милост и драйк ... така чеее :P Founder а.к.а Ангел Тончев + Miss Caprice а.к.а Сиси Тончева / тва е сестра ми , някой да не се обърка че ми е жена :P /Тонка бате - без теб немога да са наквася как си му е редаааа даеба :P:P:P

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mim4e

Абе хора,всичко е много хубаво,обаче сега си даваме с Мимчето заявката за нощувките и проблемът е следният:не знам двойна стая ли да поръчвам или тройка-четворка и т.н.Или да си поръчвам самостоятелна стая (мойта стая).Моля,заинтересованите да се свържат с мен за доуточняване на тези важни подробности!Благодаря ви предварително ! :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй тва страшни ора сте :blush: Още едната сбирка не е свършила и нова има.Гледам са ме записали няма да се записвам повторно.Ачо ще се погрижа качествено да се напоиш щом такава е била работата :blush:Мории тея каръци ги остави на нас, а ти си дай имената и заявката за участие че иначе ще има наказание от Шубрак-тиймМимче спокойно, записвайте се в двойна стая :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Тоя път няма да минете без мене!Идвам - жива, умряла!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще има сняг ? Чудя се дали да не се присъединя и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ей го на :

ДАТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЗАПИВКАТА-- 7,8,9 НОЕМВРИ

 

СЪДЪРЖАНИЕ:

 

honda_huliganka -Мариета Йорданова - двойна стая за двете вечери

bate_em4o-Емил Унарев-- двойна стая за двете вечери

Шубрак-тийм:

Иво Иванов

Антон Денев

Пламен Иванов

Ники Чорбаджиев

Веси Конова/мениджър

за 2 вечери да го ева ....

За две вечери орлин и Мария Моллови

Iceman-2 броя - 2 нощувки - както обикновенно!

stan4o

kalmara - Николай Николов За 2те вечери ше са пишем ...

vanyo75+булка каза,че и една нощувка му стига ;)

dida81-Диляна Димова-2нощувки 3-ка стая

maddooog/ Николай Карапачов и Мария Янева 2нощувки

два броя Мимчета(Иван и Илина) 2 нощувки -стая?

Гого с Рендето-2нощувки-3ка-стая

Morridina-Станислава Антонова за две вечери

Mandylion-Десислава Нешева, 1 легло за 2те вечери

Чавдар-Чавдар Стойков - двата дни, засега едно място, жената мисля да я зарежа

Founder а.к.а Ангел Тончев + Miss Caprice а.к.а Сиси Тончева

joro_pr-И за мене 2на стая за 2 нощувки!

gkb-Georgi Kostadinow Baldjiev - 2 noshtuwki ..

ti6o-пиши ми 1 двойка за 2 вечери

--------------------------------------------------------

 

35 чиляка до сега... ;)

 

НАПОМНЯМ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ-ПИША ТЕЗИ ДЕТО СА МИ ПРАТИЛИ Л.С.

ОЩЕ ЕДНО УТОЧНЕНИЕ:ПИША ВСИЧКИ ЗА 2 НОЩУВКИ ОСВЕН АКО НЕ СА КАЗАЛИ,ЧЕ СА ЗА 1 ;)

АКО НЯКЪДЕ, НЕЩО СЪМ ОБЪРКАЛ-ПОПРАВЯЙТЕ МЕ НАВРЕМЕ;)

 

ААААИДДДДДДДДИИИИИИИ НННННННААААААА ККУУУУУППОООООООННННУУУУУУУУУУ;)!;)!;):rolleyes:!;)!! l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, Огнян Манчев къде го забравихте?Идвам в петък мадърфакъри! (освен ако.... абе тряа дойда....)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kokodaf

С това темпо на записване - за 24 часа - 44 чиляка - май ще се ангажира и съседната поляна за палатки - с парно и цветен телевизор :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАРОЧНО ПИША В НОВ ОТГОВОР И С ГОЛЕМИ БУКВИ!

ВИА МА РАЗБИХТЕ БЕ;)АЛКОХОЛИЦИ НИЕДНИ;):rolleyes:

 

ПОНЕЖЕ СВОБОДНИТЕ МЕСТА НАМАЛЯВАТ С БЕСНО ТЕМПО,НЕКА ВСИЧКИ ДЕТО СА МИ ПИСАЛИ,ЧЕ МОЖЕ ДА ЗАЯВЯТ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ХОРА ДА ИДВАТ С ТЯХ, ДА ГО УТОЧНЯТ ПО НАЙ-БЪРЗ НАЧИН И МИ ПИШАТ;)

 

ОБЩО МЕСТА ЗА НАНКАНЕ-60!

 

 

 

АИИИИИИИИДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ЧЕ НЕ ОСТААААААААНААААААААА;)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ей го на :ДАТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЗАПИВКАТА-- 7,8,9 НОЕМВРИСЪДЪРЖАНИЕ:honda_huliganka -Мариета Йорданова - двойна стая за двете вечериbate_em4o-Емил Унарев-- двойна стая за двете вечериШубрак-тийм:Иво ИвановАнтон ДеневПламен ИвановНики ЧорбаджиевВеси Конова/мениджърза 2 вечери да го ева ....За две вечери орлин и Мария МолловиIceman-2 броя - 2 нощувки - както обикновенно!stan4okalmara - Николай Николов За 2те вечери ше са пишем ...vanyo75+булка каза,че и една нощувка му стига hump.gifdida81-Диляна Димова-2нощувки 3-ка стаяmaddooog/ Николай Карапачов и Мария Янева 2нощувкидва броя Мимчета(Иван и Илина) 2 нощувкиГого с Рендето-2нощувки-3ка-стаяMorridina-Станислава Антонова за две вечериMandylion-Десислава Нешева, 1 легло за 2те вечериЧавдар-Чавдар Стойков - двата дни, засега едно място, жената мисля да я зарежаFounder а.к.а Ангел Тончев + Miss Caprice а.к.а Сиси Тончеваjoro_pr-И за мене 2на стая за 2 нощувки!gkb-Georgi Kostadinow Baldjiev - 2 noshtuwki ..ti6o-пиши ми 1 двойка за 2 вечериGlupi-пиши ме и мен с една двойна стая-Веселка Илиевамайната-пишете и мене с жинътъ за 2 нощувки, де сте ръгнали пак без мене?аеро-шмиргел-Росен Спасов+Мичка 2 нощувкиmatheo-Матьо Матев 2нощувки 2на стаяkokodaf-Ще сме двама - аз и жената - за двете нощувки .Big Blonde Wolf-бате емчо, мен ше ме земете, нали?-2нощувкиian-Пиши ме и мен - 1 брой родопско одеяло за 2-те нощи, благодаря!element-пиши ме и мен за 2 нощувки - 1 легло. --------------------------------------------------------50-чиляка до сега... :D НАПОМНЯМ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ-ПИША ТЕЗИ ДЕТО СА МИ ПРАТИЛИ Л.С.ОЩЕ ЕДНО УТОЧНЕНИЕ:ПИША ВСИЧКИ ЗА 2 НОЩУВКИ ОСВЕН АКО НЕ СА КАЗАЛИ,ЧЕ СА ЗА 1 excl.gifАКО НЯКЪДЕ, НЕЩО СЪМ ОБЪРКАЛ-ПОПРАВЯЙТЕ МЕ НАВРЕМЕexcl.gifААААИДДДДДДДДИИИИИИИ НННННННААААААА ККУУУУУППОООООООННННУУУУУУУУУУexcl.gif!:huh:!:D!:D!! l

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу да еа ша требе да се комбинираме по двойки :D или пyk ша спим по масите :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу да еа ша требе да се комбинираме по двойки :D или пyk ша спим по масите :huh:

и по тройки.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, ето стаите:

 

15бр. за двама-броих,че сме 16 двоики.Ще говоря с човека да не се плаща 3то легло. или някоя двойка може да стане на тройка? :D

 

7бр. за трима-досега има 2 заявени такива.Почвайте да се комбинирате!(и умната ей,да няма после-"ти що щеш в моето легло")

 

1бр. за четирима-готова да поеме четирима картаджий:huh::D

 

Ако има предложения за комбинаций пишете ми за да знам(само аз ;) ),кой при кого ще ляга! :D

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце,пиши ги нощувките 2бр.Щот булката се притесни :D нали разбираш! :tease::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ей го на :ДАТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЗАПИВКАТА-- 7,8,9 НОЕМВРИСЪДЪРЖАНИЕ:honda_huliganka -Мариета Йорданова - двойна стая за двете вечериbate_em4o-Емил Унарев-- двойна стая за двете вечериШубрак-тийм:Иво ИвановАнтон ДеневПламен ИвановНики ЧорбаджиевВеси Конова/мениджърза 2 вечери да го ева ....За две вечери орлин и Мария МолловиIceman-2 броя - 2 нощувки - както обикновенно!stan4okalmara - Николай Николов За 2те вечери ше са пишем ...vanyo75+булка каза,че и една нощувка му стига(Да ама Не-2нощувки)dida81-Диляна Димова-2нощувки 3-ка стаяmaddooog/ Николай Карапачов и Мария Янева 2нощувкидва броя Мимчета(Иван и Илина) 2 нощувкиГого с Рендето-2нощувки-3ка-стаяMorridina-Станислава Антонова за две вечериMandylion-Десислава Нешева, 1 легло за 2те вечериЧавдар-Чавдар Стойков - двата дни, засега едно място, жената мисля да я зарежаFounder а.к.а Ангел Тончев + Miss Caprice а.к.а Сиси Тончеваjoro_pr-И за мене 2на стая за 2 нощувки!gkb-Georgi Kostadinow Baldjiev - 2 noshtuwki ..ti6o-пиши ми 1 двойка за 2 вечериGlupi-пиши ме и мен с една двойна стая-Веселка Илиевамайната-пишете и мене с жинътъ за 2 нощувки, де сте ръгнали пак без мене?аеро-шмиргел-Росен Спасов+Мичка 2 нощувкиmatheo-Матьо Матев 2нощувки 2на стаяkokodaf-Ще сме двама - аз и жената - за двете нощувки .Big Blonde Wolf-бате емчо, мен ше ме земете, нали?-2нощувкиian-Пиши ме и мен - 1 брой родопско одеяло за 2-те нощи, благодаря!element-пиши ме и мен за 2 нощувки - 1 легло.jimmy-2нощувкиarsen-2 места за 2 дни Чавдар ИвановDjSprite-за сега съм сам за 2 нощувки--------------------------------------------------------54-чиляка до сега... :D НАПОМНЯМ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ-ПИША ТЕЗИ ДЕТО СА МИ ПРАТИЛИ Л.С.!ОЩЕ ЕДНО УТОЧНЕНИЕ:ПИША ВСИЧКИ ЗА 2 НОЩУВКИ ОСВЕН АКО НЕ СА КАЗАЛИ,ЧЕ СА ЗА 1 !АКО НЯКЪДЕ, НЕЩО СЪМ ОБЪРКАЛ-ПОПРАВЯЙТЕ МЕ НАВРЕМЕ!ААААИДДДДДДДДИИИИИИИ НННННННААААААА ККУУУУУППОООООООННННУУУУУУУУУУexcl.gif!:tease:!:D:D l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......Много моля,хора,които са по-близки да се комбинират и да ми пишат.....

Няма страшно Емо, а тия дето не са си близки също да не се притесняват :help:;) Ний и тях ще ги сближим, както си знаем и те ще останат доволни ве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде,пак ша пиша! :help:

За наша радост се оказа,че един от нас има близки,роднини,познати,приятели-собственици на вили в района.Предложението е следното:да се провери за периода на купона за свободни места и да се продължи списъка.Кандидати има!

Единствения проблем си остава малката механа-40-45 алкашки! ;)

 

Пускайте мнения-кво да праим?Хората имат желание да дойдат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че се разделим по равно и ша пием през ден :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само механата ли е проблем? на вън има ли възможност за "разширяване" на купона? Не мога по снимките да преценя размерите на механата, но съм сигурен, че ако се натъпчем яко един върху друг и стане да не може да се диша аз ще стоя на купона от вън :help: та бате Емчо хайде като ходиш на разузнаване да разпиташ, дали ще ни предоставят поляна или нещо от сорта и порядъчно количество дърва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само механата ли е проблем? на вън има ли възможност за "разширяване" на купона? Не мога по снимките да преценя размерите на механата, но съм сигурен, че ако се натъпчем яко един върху друг и стане да не може да се диша аз ще стоя на купона от вън :help: та бате Емчо хайде като ходиш на разузнаване да разпиташ, дали ще ни предоставят поляна или нещо от сорта и порядъчно количество дърва...

Ква поляна бе братче,по това време на годината,на това место-може да има 1метър сняг,а може и да няма.Нищо не се знае!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ти направим неколко снежни човека за компания :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ти направим неколко снежни човека за компания :help:

абе за мен не се притеснявам ама на тях да не им е студено...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...