Jump to content
Guest bonsata

Реглаж

Recommended Posts

Guest bonsata

Колеги дайте идея къде може да си направя читав реглаж на преден и заден мост. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Колеги дайте идея къде може да си направя читав реглаж на преден и заден мост. Благодаря!

<{POST_SNAPBACK}>

ако си близо до дружба :hondarulez: има добри маистори до зеленчуковата борса :thumbs1: срещо депото на тролеи 11- ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bonsata

Мерси колега, ще ги тествам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest energie_5

Мерси колега, ще ги тествам

<{POST_SNAPBACK}>

drumnik na bul.bulgaria 100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други места няма ли? Защото аз от доста време си търся читав майстор, ама все на кожодери попадам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Княжево има един уникален майстор Пацо се казва.Ако искаш мога да дам телефон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай всички координати които имаш. Само майстора да е читав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в бултрако отивай, сериозно ти говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0897994626579959 - за тоя не съм сигурен дали не е сменен вече ама на мобилния му звънях преди има няма два месецаЩе се опитам да обясня къде е сервиза. Кааш по околовръстното посока Люлин подминаваш цар Борис, стигаш до седващия светофар (мисля че е на Любляна) и продължаваш на право. Първата в ляво след светфара завиваш.Това е една поразбита уличка. Караш по нея докато стигнеш отляво една дървена постройка която е кафе и магазин и веднага след магазинчето завиваш в дясно. Караш 20 метра и отляво е сервиза.Сервиза не изглежда нищо особено, но Пацо е много добър майстор. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си правя реглажа в дунев . Lookcho ми го препоръча преди време и съм доволен . Харесва ми , че не ме карат да чакам и се стараят. Цената обаче е 36лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0897994626579959 - за тоя не съм сигурен дали не е сменен вече ама на мобилния му звънях преди има няма два месецаЩе се опитам да обясня къде е сервиза. Кааш по околовръстното посока Люлин подминаваш цар Борис, стигаш до седващия светофар (мисля че е на Любляна) и продължаваш на право. Първата в ляво след светфара завиваш.Това е една поразбита уличка. Караш по нея докато стигнеш отляво една дървена постройка която е кафе и магазин и веднага след магазинчето завиваш в дясно. Караш 20 метра и отляво е сервиза.Сервиза не изглежда нищо особено, но Пацо е много добър майстор. Успех

Този майстое Пацо,няма до съвестен и добър майстор от него:D!;)!Аз ходя по не от 5години при него,какви ли ня коли съм му карал и винаги всичко е не на 6 а 10.Сега искам да правя пак реглаж на предницата,ама вчера като му звънях ми каза че вече не е там,ами някъде в Дружба и не се занимава с реглаж!!Много жалко,такъв майстор трудно се намира.Даите съвет каде да отида,че се растрепервам от други майстори :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...