Jump to content
Coupee

Honda Civic 7gen 1.6 VTEC

Recommended Posts

Здравейте,колеги и аз реших да се разделя с колицата която карам в момента.Накратко колата е Сивик 7ген. 1.6 витек. Колата е края на 2001г. Двигателя смея да твърдя е на реални 230 000 не пипа грам масло,взех я нов внос от първи собственик (Германия).Продавам я,защото единствено турбо би помогнало за това което искам,а не ми се влиза в филма.Иначе колата е приятна за каране,втека зацепва към 3400-3500 оборота след 120-130 км също ускорява стабилно не е мъртвец.Колата е обслужена,преди 200км съм сменил маслото с Титан 10/40 от общите поръчки,с нови зимни гуми е.Всичко по колата работи безупречно,салона и всичко останало е в топ състояние.Като недостатък мога да отбележа,че трябва да се пристържат задните дискове (мислех,че с карането ще се оправят..)...Регистрирана е на 01.12.2014 в БГ. Колата има винетка за 2015.Качвам и линк към обявата,като за форума може да измислим ЛЕК коментар (все пак ги има по 5к нов внос..) За инфо на лични или на телефона от обявата !

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Цената е 4699 лв. с коментар за колеги от форума. Възможен е бартер за 6та ген. ВТИ хеч или седан . Или за друга хонда,отворен съм за оферти може и с доплащане от моя страна !

Редактирано от Zlatozator
Връзки към други сайтове за обяви са забранени. Имате 24 часа да добавите необходимата информация според правилата вкл. населено място и алтернативен контакт.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

4500 BGN  :/  Moже бартер и за Акорд 6 дизел ...

Редактирано от Coupee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с нови амортисьори Кайаба от преди месец,тампони на стаб. щанга,накрайници и биалетки.Зареден и работещ перфектно климатроник.Има нужда от летни гуми. Цената остава 4500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменени преди 2 дни ангренажен ремък  и ролка , цената от 4500 вече е без коментар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,колата се връща на пазара.Минала преглед декември,платена гражданска за 6 месеца и в отлично техническо състояние ! Взех масло от общите поръчки Титан и нарочно не го наливам.Заминавам на 18.01 в Англия за неопределен период от време.Изкарал съм пълномощно на баща ми и няма да има проблем за прехвърляне ! Колата е в идеално техническо състояние ,като недостатък отбелязвам че акомулатора е за смяна и две дребни забележки под фара на предна броня ! Всичко друго работи безпроблемно  ! Цената за която мога да се разделя с нея е 4400 , не по-малко ! Бартер вече не е опция !

Редактирано от Coupee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменени масло и филтри today...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...