Jump to content
Kalpavoto_ku4e

Къде се намира шоковият бутон на HR-V

Recommended Posts

Здравеите колеги! Един приятел катастрофира с хондата си и сега не може да запали.Интересува ме къде се намира шоковият бутон и въобще има ли такъв? Колата е Hr-v 1.6 втек 4х4 2002 година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега :) Като отвориш жабката в дясно ще го видиш едно копче влизат няколко кабела в него с гумена шапчица е , ако намеря снимка ще ти пратя линк на лични .Наздраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, може ли да я постншеш тая снимка да я видим, че отварях и двете жабки ....няма бутони. В горната жабка в дясно има някаква пластмаса за прорязване, но ме съмнява да е това...едва ли след катастрофа, ще ти се режат пластмаси да го натиснеш...моята а 2000г....може би ги слагат на последвавщи години. Мерски предварително.

 

 

Здравей колега Публикувано изображение Като отвориш жабката в дясно ще го видиш едно копче влизат няколко кабела в него с гумена шапчица е , ако намеря снимка ще ти пратя линк на лични .Наздраве Публикувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)/>/>/>/> извинявай че чак сега отговарям но не бях влизал скоро ;)/> Публикувано изображение

Нещо такова е в долната жабка в дясно се намира , незнам дали имаш и кои модели имат , мойта е 2003 и има .

Наздраве :drunk:

Редактирано от christo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички имат,отделно капачето(гумичката)може да е синя,червена и жълта)...в зависимост китаеца каква гума е имал в момента. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...