Към съдържанието

Търся информация за Хонда акорд
2,2 дизел след 2002 година

• Не можете да пишете в тази тема
6 отговора на тази тема

#1 nbachvarov

nbachvarov

Новак

• Newbies
  • Pip
  • 13 Мнения:
  • Кара:Saab, VW , ама търси Accord
  • Място:Бургас,Пловдив

Публикувано 09 март 2010 - 21:16

Здравейте нов съм тука и съм се насочил да си купувам хонда. интересъвам се от хонда акорд 2,2 дизел след 2002 година , интересува ме колко са читави , как са с обслужването и цените на частите и къде изобщо мога да намеря информация за този модел и за двигателя .
  • 0
Турбото му е майката!

#2 ajax6

ajax6

Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 150 Мнения:
  • Място:Варна

Публикувано 09 март 2010 - 21:24

колега това е най-добрия дизел засега за части почти няма да ти се налага да мислиш за този двигател има много инфо той още се слага на новите акорди така че потърси в гугъл
  • 0

#3 nbachvarov

nbachvarov

Новак

• Newbies
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 09 март 2010 - 21:41

колега това е най-добрия дизел засега за части почти няма да ти се налага да мислиш за този двигател има много инфо той още се слага на новите акорди така че потърси в гугъл

това горе долу ми е ясно ама ме интересува самото обурудване на двигателя ( дюзи дали са обикновенни или дюза помпа , имали ЕГР и някяква подобна информация) , защото сега карам сааб 2,2 дизел няма нищо общо с хондата сигурен съм в това но има доста проблеми по системите. мерси за инфото
  • 0
Турбото му е майката!

#4 Tino

Tino

хондахолик

• Members
  • PipPipPip
  • 3135 Мнения:
  • Кара:Accord Tourer 2.2 Sport
  • Място:Пловдив - София

Публикувано 09 март 2010 - 22:38

Предполагам , че тази статия ще ти изясни доста неща - wikipedia.org

Препратка към моята тема -http://forums.hondab...topic=26715&hl=

Или иначе по първия ти въпрос - системата е Комън-Рейл :P

Обслужване в Бултрако / официален вносител и дилър за България / - 6 литра масло по 32 лв / 1 литър + 40 лв маслен филтър + 80 лв въздушен филтър + 40-50 лв горивен филтър + предни накладки 240 лв + поленов филтър 80 лв и всички останали цени може и сам да ги разбереш като отидеш и ги питаш тях директно или по телефон ;)
Или иначе не оригинални Хонда части , но оригинални по принцип от магазин - въздушен филтър 40 лв + маслен филтър 10 лв + поленов филтър 30 лв ...
Това съм сменил до сега , Акорда е на 70 000 км и само последната смяна на консумативи не съм я правил в Бултрако .

Ако те интересува още нещо - питай ;)

Предложението към модераторите и със съгласието на автора , заглавието на темата да бъде променено като се конкретизира точния модел :P

Този пост е редактиран от Tino: 09 март 2010 - 22:46

• 0

Лесно е да критикуваш , трудно е да създадеш по-доброто !!! и мразим да ми говорят зад гърба !!!

Публикувано изображениеПубликувано изображение

#5 nbachvarov

nbachvarov

Новак

• Newbies
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 10 март 2010 - 08:47

Благодаря на информацията , достатъчна ми е = тази която си намерих сам 4е на 100% да търся такъв автомобил
  • 0
Турбото му е майката!

#6 Tino

Tino

хондахолик

• Members
  • PipPipPip
  • 3135 Мнения:
  • Кара:Accord Tourer 2.2 Sport
  • Място:Пловдив - София

Публикувано 10 март 2010 - 10:24

Определено няма да сгрешиш :tooth: Обърни внимание на съединителя и превключването на скоростите , при евентуален проблем със съединителя ремонта излиза соленичък поради причината , че части можеш да намериш само в Бултрако :tooth:
  • 0

Лесно е да критикуваш , трудно е да създадеш по-доброто !!! и мразим да ми говорят зад гърба !!!

Публикувано изображениеПубликувано изображение

#7 Cosmos

Cosmos

Пимпър

• Banned
  • PipPipPip
  • 483 Мнения:
  • Кара:хората да си бъркат в носа
  • Място:интернет

Публикувано 10 март 2010 - 10:46

Сега хонда са пуснали нов дизел 150 к.с.
  • 0
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com