Jump to content
dan4o

продавам тазове 13 цола

Recommended Posts

Колеги продавам 13 цолови оргинални тазове от хонда 5г тези които се захващат с гаиките,тазовете са 2 комплекта от по 4 броики неразличими от нови,без забележки пукнатини и ожулвания,цената на комплект е 20 лева, за връзка тук на ЛС,но за предпочитане по тел,0877 350 426,снимки ще кача по късно в момента нямам възможност моля модераторите за разбиране,просто останаха от старата ми хонда и някои колега може да са му нужни за зимния комплект,към първия които ги поиска давам и бонус 8 гаики перфектни с ринговете за хонда за тия тазове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги продавам 13 цолови оргинални тазове от хонда 5г тези които се захващат с гаиките,тазовете са 2 комплекта от по 4 броики неразличими от нови,без забележки пукнатини и ожулвания,цената на комплект е 20 лева, за връзка тук на ЛС,но за предпочитане по тел,0877 350 426,снимки ще кача по късно в момента нямам възможност моля модераторите за разбиране,просто останаха от старата ми хонда и някои колега може да са му нужни за зимния комплект,към първия които ги поиска давам и бонус 8 гаики перфектни с ринговете за хонда за тия тазове

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колеги продавам 13 цолови оргинални тазове от хонда 5г тези които се захващат с гаиките,тазовете са 2 комплекта от по 4 броики неразличими от нови,без забележки пукнатини и ожулвания,цената на комплект е 20 лева, за връзка тук на ЛС,но за предпочитане по тел,0877 350 426,снимки ще кача по късно в момента нямам възможност моля модераторите за разбиране,просто останаха от старата ми хонда и някои колега може да са му нужни за зимния комплект,към първия които ги поиска давам и бонус 8 гаики перфектни с ринговете за хонда за тия тазове

Публикувано изображение

 

единия комплект тасове заминаха с гаиките ,остава само един комплект които иска да се възползва моля да ми звънне на тел 0877 350 426, поздрави на ХОНДА обществото от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги 15 лева за 4 оргинални таса 13 цола перфектни неразличими от нови последна цена само тая седмица за връзка по телефона 0877 350 426

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
последно повдигане цена 15 лева за 4 те, и след това си ги окачам на стената в мазето да си спомням че и аз съм карал няколко хонди,един ден пак с хонда когато порасна

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...