Jump to content
хаймана

Добър газаджия за монтиране на Г.И. Плевен

Recommended Posts

Ползвах търсачката , но не отрих нищо за Плевен. Кажете каква марка Г.И. е за предпочитане колко ще струва  ориентировъчно и къде в Плевен са най добри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Еко посока Кат,има автомивка и гумарница,точно преди кръговото,влизаш там и въртиш отзад.Търсиш Найден в последните две помещения.Ще останеш доволен-Нони автогаз-0877188987.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумарницата я знам , тя е първа като се влезе !!! А този Найден срещу нея в дъното така ли ??? 

 

ето тук ли ??    https://www.google.bg/maps/@43.423348,24.6092389,3a,75y,50.9h,83.9t/data=!3m6!1e1!3m4!1sT-SsAin2B6dyo_BjkUzt_Q!2e0!7i13312!8i6656

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,преди кръговото в дясно има вход за двор с автомивка и гумарница.

https://www.google.bg/maps/@43.4228142,24.6090812,3a,75y,120.64h,84.21t/data=!3m6!1e1!3m4!1s5SBOLLhn2XPnXFuaCq18YA!2e0!7i13312!8i6656

тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така рамка (касета) за купето намерих.В една морга Плевен  ми поискаха 15/20 лева!!! Пратих ги по Дяволите и си поръчах по нета icon_lol.gif за 5 кинта + доставката.
Но днес се почви друг проблем.Направих всички плафони и таблото на парното и арматурното със Лед диоди само на пепелника не смених защото съм забравил и сега ме е яд ама друг ден . ТА ПРОБЛЕМА плафона спря да свети при отваряне на всички врати слагам ключа свети,  вадя ключа светва  отклю. с дистан. свети заклю. гасне. Като отключа с дист. и отворя вратата гасне, няма я тази по меката подсветка има нещо като модул  къде се намира?? изчетох руския форум не намерих точна информация къде да го търся???? ААА зумера за забравени фарове пищи. Ключета по конлоките проверени и почистени колата е с дясна дирекция и долу под кората до педала на газта намерих  едно такова  в което влиза кабелче зелено със сиво  от бутоните на вратите това ли е той този модул там ли да ръчкам?????Помагайте много ме дразни това icon_redface.gificon_cry.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал да си сложиш газта в Ловеч при Слави, ако разпиташ напред назад ще разбереш кои е, води се един от най-добрия. Аз на мойта съм сложил Ланди Ренцо, като ми направиха някаква настройка да впръсква определено количество бензин на 100км, за да има някакво омасляване на клапаните, така ми обясниха и да не давам пари за глупавите системи за омасляване, ако искаш мога да ти дам телефона на Слави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги реших да слагам ГИ  в Плевен при Найден ГИ е това    http://www.auto-gas-bg.com/bg_BG/index/producti/razdel/9   Втория ГИ от 576 лв. цената която ми даде с бутилка на резервната гума и всичко за монтажа 960 лв. и 2 год. гаранция  Понеделни съм там !!!! казвайте ако мислите ,че съм сгрешил с избора . ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да отидеш и да си сложиш газ в Ловеч при Слави на Ланди Ренцо, гаранцията ти е 7 години за почти същата цена, послушах ме и няма да сбъркаш, питай което искаш Такси в Плевен къде са му монтирали газта, около 90% е монтирана в Ловеч...

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай и не се чуди. Найден е точен и ще бъдеш доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...