Jump to content
pitbuls

до колегите с Crx

Recommended Posts

пичове от 3 месеца я имам хонделата,забелязах 4е ако мина през дупка или от тия рязаните глупости дето ги остават от патното и отпред се чува стра6но думкане,все едно амортисиора 6те искочи отгоре,аве все едно удря някои по колата.та ме интересува при вас как е.дали това се далжи на твардите аморт и ока4ване,понеже няма мн ход амортисиора,нормално ли е тва или има някав проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така. Ама незнам нормално ли е. Много бързо свикнах като минавам на места където не знам дупките да карам супер внимателно точно поради тази причина. А по павета като минаваш няма да ти казвам какво става...Принципно съм решил да ходя на тест за амортисьорите ама не знам кога ще остане време. Дано и другите колеги с първа генерация споделят как е при тях положението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така. Ама незнам нормално ли е. Много бързо свикнах като минавам на места където не знам дупките да карам супер внимателно точно поради тази причина. А по павета като минаваш няма да ти казвам какво става...Принципно съм решил да ходя на тест за амортисьорите ама не знам кога ще остане време. Дано и другите колеги с първа генерация споделят как е при тях положението.

при втората не е така но за първа??? :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A тампоните на носачите как са ви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не мисля, че е нормално. Имах подобно чукане преди около 2 години и се оказаха биалетки. Ако пък е изпуснал амортесйор, колата ще е като лодка и на всяка неравност ще се усеща че е нестабилна. Но тогава шума е по-скоро като от удар, а не е чукане. Не е лошо някой майстор да погледне окачването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове от 3 месеца я имам хонделата,забелязах 4е ако мина през дупка или от тия рязаните глупости дето ги остават от патното и отпред се чува стра6но думкане,все едно амортисиора 6те искочи отгоре,аве все едно удря някои по колата.та ме интересува при вас как е.дали това се далжи на твардите аморт и ока4ване,понеже няма мн ход амортисиора,нормално ли е тва или има някав проблем

Ако тропането е в момента на пропадане на колелото е амортисиор,но все пак си провери биалетите .Биалетите се проверяват като колата се разклати странично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...