Jump to content
Iceman

Картинг - първи кръг за годината

Recommended Posts

Ако на някой му е интересен този вид спорт - подготвил съм една прилична галерийка от снимки, които направих на това състезание. Имаше шоу и то доста! :blink: Enjoy!http://gallery2.deephorizon.net/main.php?g2_itemId=924

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този спорт си е голяма мания. На състезания рядко ходя, но карам редовно. В момента в който стъпя на пистата изгарям с колкото пари разполагам на момента. Това лято май отново няма да има при за бензин, и ще се прибирам пак със служебната тарга. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ха, ха, ха! И аз май нещо такова изпитвам, та за тая година ще съм със собственна машина. Заедно с още 2-ма авери ще си се гонкаме по пистата! Хем ще си правим шоу-то, хем и малко скорост и мощност ще видим, че с тези трактори-ренталките с по 6-9к.с. за никъде не са. Сега сме скочили на около 30 коня мотори (на кой повече, на кой по-малко) с 6 предавки, та ще има интрига и FUN! :hondarulez:

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спорта е невороятен голема мания е с това се занимавам от малък и няма такъв кеф

Ха, ха, ха! И аз май нещо такова изпитвам, та за тая година ще съм със собственна машина. Заедно с още 2-ма авери ще си се гонкаме по пистата! Хем ще си правим шоу-то, хем и малко скорост и мощност ще видим, че с тези трактори-ренталките с по 6-9к.с. за никъде не са. Сега сме скочили на около 30 коня мотори (на кой повече, на кой по-малко) с 6 предавки, та ще има интрига и FUN! :hondarulez:

с какви двигатели ще карате и на какви рами кажете дали и аз да събере една от бегачките да се возя с вас с разпилени ренталки 9 коня на цпортни рама е фън щото караш без да правиш а докато 2т машините са чупливи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да ренталките колкото са кокълчета - толкова са и кучета - само газ! :plane: Иначе ние сме с 2 руски рамки и една шуменка. Двигателите са 2 Джилери и 1 Каджива, като гледам главно ще караме на Калояново, така че по към пролетта-лятото (живот и здраве, да позавършим всичките машинки) може да си организираме някакво събиране с повечко учасници, за повече шоу! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.daytonakartbahn.de/Миналата седмица имах възможноста да карам на тая писта в Германия.За рентал картове е със записване поне 3 дни предварително.Пистата и машините им са страхотни,630м и 14 завоя,като 9-10 от завоите са много технични.Пистата е закрита с вентилация,осветление и на две места монитори които ти показват времето ти в последната обиколка.Всички рами са Rimo.След като карах аз,започна състезание и нямах възможност да карам повторно.Kарах с ренталка и на тая писта записах 3 обиколки с времена около 49 сек.Което като за първо стъпване на тая писта си е идеално време.Най добрите постижения с рент картове са около 47 сек.А и цените не са по високи от тукашните,за 15мин.на пистата се плащат 13 Eur.Това са около 18 19 обиколки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...