Jump to content
Guest SPARCO-Racer(B16A2)

Тунинг

Recommended Posts

Guest SPARCO-Racer(B16A2)

Здравейте Хондаджии!!!:eat::bg:;) Безпокои ви един много запален фен на Сивик!....Та,ако може да ме светнете по въпроса-къде в България може да се направи опти4ен тунинг(брони,кристални фарове и стопове,прагове и споилер) за Сивик 6-та генерация???....долу горе за каква цена става на въпрос! Чувал съм за SIGI tuning ,но не съм запознат много добре! Ще съм съм ви много благодарен ако ми помогнете!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

АЗ ПРЕДИ ХОДИХ ДО СМЕШНИЧКОТО сиджи И МИ СЕ НАПРАВИХА НА МНОГО ВЕЛИКИ И ПОВЕЧЕ НЕ ИСКАМ И ДА ЧУВАМ ЗА ТЯХ :bg:!!! ИМА ЕДИН ЧОВЕК В БЛАГОЕВГРАД , ДЕТО СЪМ ВИЖДАЛ НЕГОВИ НАИСТИНА НЕВЕРОЯТНИ ИЗПЪЛНЕНИЯ , А И ВЗИМА ПО-МАЛКО ОТ сиджи - ОТДЕЛНО В МАГАЗИНА МУ ИМА ВСИЧКО - ОТ.............ДО - И ВСИЧКО Е ВСЕ НА ГОТИНИ ФИРМИ !!!!!!!!!! АЗ СЕ НАДЯВАМ ДО НЯКОЛКО МЕСЕЦА ДА МУ НАПРАВЯ ЕДНО ПОСЕЩЕНИЕ ;):eat: ( АМА НЯМА ДА ПРАВЯ НИЩО СЕРИОЗНО - ПО НАТАМ МОЖЕ БИ ??? ) ;)

Редактирано от gena_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

и аз проучвам този въпрос сега,точно за 6-та генерация сивик ;) но в Благоевград надали ще има за нашите стопове и фарове :eat: ако все-пак откриете нещо,пишете :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Чувал съм за SIGI tuning ,но не съм запознат много добре!

Само не ходи там, ако не искаш колата ти да я накичат с брони правени тук, които при парвото подпиране се цепят и да не говорим, че скърцат. Освен това колата ти ще заприлича на наточено такси Вектра!п.п. Мое мнение си е, ако някой ги харесва да не започва спор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

АЗ ПРЕДИ ХОДИХ ДО СМЕШНИЧКОТО сиджи И МИ СЕ НАПРАВИХА НА МНОГО ВЕЛИКИ И ПОВЕЧЕ НЕ ИСКАМ И ДА ЧУВАМ ЗА ТЯХ ;)!!!

И аз по подобен начин се запознах с тях. Закарах им една броня спукана на ЗАЗ ТАВРИЯ за възстановяване и ми казаха 200лв. :eat:;):bg::bg: при което щях да падна там, като им казах, че в магазина струва 70 лв. чисто нова и ми се изсмяха и казаха:'Върви си купи от магазина, ние ги знаем тези брони на BMW, струват майка си и баща си'........няма да споменавам на какво ги направих и как съм им се хилил в очите и как станаха за смях. Защото след приказките каква велика тунинг фирма са като не можаха да различат проня на Запорожец от броня на BMW и ти режат главата.........изводите всеки може да си направи що за майстори и тунинг фирма са.Освен това съм виждал техни изработки и от там съм си направил заключение, че не са качествени. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SPARCO-Racer(B16A2)

ИМА ЕДИН ЧОВЕК В БЛАГОЕВГРАД , ДЕТО СЪМ ВИЖДАЛ НЕГОВИ НАИСТИНА НЕВЕРОЯТНИ ИЗПЪЛНЕНИЯ , А И ВЗИМА ПО-МАЛКО ОТ сиджи

При тоя човек в Благоев Град колко ще струва тунинга(оринтеровачно)???...За SIGI добих ве4е представа....макар 4е съм виждал тяхната бега4ка по ралитата и високопланинските(Astra GSI) с тяхно изпълнение на бронята !!! Но все пак мерси за съветите !..И да ви питам също,виждал съм в Пловдив един добър магазин за тунинг и аксесоари(на излизане от Пловдив) там как е...и има ли сервиз към тях за тунинг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

да,предлагат предна,задна броня и прагове за около 800лв с монтажа:eat: алуминиеви елементи за таблото (около 20бр) за около 260лв,нристални стопове към 5-600лв и т.н. абе - скъпота ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

я кажете къде е този магазин във благоевград, че скоро ще имам път на там да видя дали че си харесам нещо за моята красавица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

В Бургас на Hellata правят добър тунинг ама там е малко по скъпичко.Но мога да проверя да ти кажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SPARCO-Racer(B16A2)

да,предлагат предна,задна броня и прагове за около 800лв с монтажа:D алуминиеви елементи за таблото (около 20бр) за около 260лв,нристални стопове към 5-600лв и т.н. абе - скъпота ;)

Благодаря ти Майна за тая информация само 4е не разбрах за къде става вапрос(на кое място)???!!..и тея метални елементи за таблото какво включват?...А къде с точност се намира тая Хелла в Бургас???и колко по-скъпо работят....най-вайното как??? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

ЗДРАСТИ ПИЧОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :D!!!!!!!!!!!!! ОТНОСНО ЧОВЕКА В БЛАГОЕВГРАД , МИСЛЯ , ЧЕ СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ИМА КРИСТАЛНИ СТОПОВЕ ЗА КВИТО И ДА БИЛО КОЛИ , ЗАЩОТО ГИ ПОРЪЧВА - В САМИЯТ МАГАЗИН НЯМА КОЙ ЗНАЕ КАКВО , НО ЧОВЕКА ПРАВИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКО ( ОПТИКА , ТУНИНГ НА ДВИГАТЕЛИ - ВСИЧКО ) КАКТО КАЗАХ МОЖЕ ДА ПОРЪЧА КАКВОТО ВИ ТРЯБВА И СТЕ НА 6 , ДАЖЕ ЕДИН ОТ ХОРАТА НИ ВЪВ ФОРУМА ГО ЗАРЕЖДА ( НИКИКАР , АКО НЕ СЕ ЛЪЖА ) СПАРКО , КОНИ - ВСИЧКО КВОТО СИ ПОИСКАТЕ !!!!!!!!!!!!!!! ПО-ГОРЕ ГЛЕДАХ ЧЕ МАЙНАТА РАЗПРАВЯШЕ ЗА БРОНИ И ПРАГОВЕ ЗА ОКОЛУ 800лв. - ТОЗИ ЧОВЕК СЛАГА ПРИСТАВКИ НА БРОНИТЕ ( НЕЗНАМ ДАЛИ ПРАВИ ЦЕЛИ ) , НО ГИ ПРАВИ НАИСТИНА НЕУЗНАВАЕМИ ;) , АЗ СЪМ ВИЖДАЛ НЯКОЛКО НЕГОВИ СЪТВОРЕНИЯ И БЯХА ПРЕКРАСНИ - ТА ПРИ НЕГО ТЕЗИ НЕЩА ( БРОНИТЕ И ПРАГОВЕ ) С МОНТАЖ , БОЯ И Т.Н. , МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ДА СА ПОВЕЧЕ ОТ 600лв. !?!?!?!?!?!??ЗА Б15Д2 - ЕМИ БРАТЛЕ АДРЕСА НЕ ГО ЗНАМ , А В МОМЕНТА МИ Е "ЛЕКО" НЕЖЪЗМОЖНО ДА ТИ ДАМ ТЕЛЕФОНА МУ ( МНОГО Е СЛОЖНО - ЗА МЕН ;) ) - НО АКО ХОДИШ В БЛГ. , ПИТАЙ НЯКОЙ КАДЕ Е ДЖАМИЯТА , ОТ ТАМ ПИТАЙ НЯКОЙ МЛАДОК ЗА МАГАЗИН "HEDONIST" И ЩЕ ТЕ ОПЪТЯТ - ДАЖЕ ТИ КАТО СИ ПРИ ДЖАМИЯТА , МОЖЕ ДА ПОГЛЕДНЕШ , МАГАЗИНА Е В НАЧАЛОТО НА ЕДНА ОТ ПРЕКИТЕ ! P.S. - НАДЯВАМ СЕ ДА МУ Е ОТ ПОЛЗА НА НЯКОЙ ЦЯЛОТО ТОВА ПИСАНИЕ ;););)!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

да,предлагат предна,задна броня и прагове за около 800лв с монтажа:D алуминиеви елементи за таблото (около 20бр) за около 260лв,нристални стопове към 5-600лв и т.н. абе - скъпота ;)

Благодаря ти Майна за тая информация само 4е не разбрах за къде става вапрос(на кое място)???!!..и тея метални елементи за таблото какво включват?...А къде с точност се намира тая Хелла в Бургас???и колко по-скъпо работят....най-вайното как??? ;)
на излизане от Пловдив в посока Свиленград, Бургаз (Цариградско шосе), след бензиностанцията и сервиза, на самият булевард ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SPARCO-Racer(B16A2)

Много съм ви благодарен за информацията пи4ове!!!! ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Снимките на колата на Радо (REDPOWER):

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
;) УЖАСНО ДОБРЕ!!!;) майсторче си,спор няма ;) жалко,че нямам нерви и аз да си я направя така ;););):D ............... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Определено си трябва време а и нерви,но ако с повече желание всичко става.Майна на твоята колица могат да се направят доста подобрения стига да имаш желание.А между другото колата се продава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Определено си трябва време а и нерви,но ако с повече желание всичко става.

Пич, ако не е тайна от какъв материал си правил приставките към броните и колко време ти отне??? Мен страшно много ме изкефи задната ти броня и искам и аз да направя нещо подобно. Дай някъ`ф акъл моля те ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Значи няма никаква философия всичко е до въображение.Задната броня или поточно самото одължение е от друга броня-най добре предна с подобен отвор,малко игра с флекса,топлинния пистолет, кит и боя.Ако има някой заинтересован бих бил полезен с каквото мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Вдъхнови ме малко да си поиграя с фотошопа и виж какво спретнах набързо ;) Може да е кич за някой, ама все пак вижте колко се променя view-то на една кола само като и смениш регистрационния номер!!!;);););););)

 

Cheers! :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Ако на живо така лесно ставаше ....!Само за присадка отдолу на двете брони и два прага ми се връзва 400 лв. без кит и боя! И това е евтино според мнения :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Значи и двете брови за направата,кита и боята ми се вързаха почти 100лв. според мен това е смешна сума, а относно капака и аз го мисля това ако немога да я продам ще го направя него, ще запълня номера и ще махна дръжките на вратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Екстра е но все пак с големия отвор е по-добре според мен, нека и другите кажат.Моля те запълни на фото шопа задния номер зада видя дали ще ми хареса и да реша дали да го правя.Благодаря ти предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

и на мен повиче ми харесва с широкия отвор но за фаровете става супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

ОК, довечера ще си поиграя и в задната част. Ама никой нищо не каза за РЕГИСТРАЦИОННИЯ НОМЕР бе мамк* м*! :D6969 А? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Добре е но имали кякъв скрит подтекст тва 6969 а? :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ОК, довечера ще си поиграя и в задната част. Ама никой нищо не каза за РЕГИСТРАЦИОННИЯ НОМЕР бе мамк* м*! :D6969 А? ;)

мисля че жкарваш кама сутра някаде по регистрационните табели ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

OK, ето последните предложения за REDPOWER, както бях обещал ;)

 

Отпред к'во ще кажете за ей'тва?

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

...а отзад за ей'тва

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

...май стана много гадно :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Отпред к'во ще кажете за ей'тва?

Честно казано, отпред така не ми харесва, прилича ми на едно пежо от тея новите, а аз тази марка както и всичко френско приличащо на автомобил не понасям изобщо ;) А задницата е страшна, аз лично не бих преместил номерът на бронята, бих оставил задният капак както си е, а бронята с двата ауспуха е номер 1 ;) п.п. А ако правите такъв тунинг, ще трябва да се пипа и автомобилът според мен. Защото е много ковти колата ти да изглежда като някаква супер бегачка и да я прескачат някакви коли дето в сравнение с нея са пръчки. Освен това е много грозно да имаш два ауспуха и да пуши само единя, а зимата даже съм виждал и сняк в другия ;):);) Аз лично ако правя такъв автомобил, бих започнал от това под капака. Иначе после ще разправят, че са късали с Golf, спортна хонда, па дали даже не е и TypeR ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Евала Didko перфектно е станала отзад само неми харесва това че си ми запълнил мястото за мрежата на бронята, а за отпред много накичено ми изглежда.Ако наистина се реша да запълня номера ще трябва пак да преправям бронят.Ще се наложи да я прорязвам в средата в издутата част и там да монтирам номера и лампичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martin

Извинявам се, че събуждам толкова стара тема.Значи, тунинг фирмата за която споменава Майна 6-та генерация е ValSport. Много са добри. Виждал съм BMW 3-ки, Mercedes М-ки и други такива скъпотии правени от тях, просто са съвършени. Ако аз си правя оптичен тунинг ще отида при тях.Мога да им изкопам телефона, ако някой се интересува.Също така, имам номера на една фирма във Велико Търново и на една във Варна. Варненския майстор също е номер едно.Сега, верно. че всички крадат от западните списания и от интернет, ама за тия пари толкоз :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sasho

Братле здрасти мога да ти кайа мисто кадето има жси4ко за хонда.магазина е на симеоновско 6осе преди да стигне6 хотелите от дисно има 1 авто мивка питаи за Лубо има вси4ко и е евтино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...