Jump to content
N_O_M_A_D

Помощ колата е май е нападната от мишки

Recommended Posts

Ако паркираш в гараж, и наблизо има контакт, можеш да използваш такова устройство за домашна употреба. В офиса има едно такова и действа. Продават ги навсякъде. Ако си на отрито предполагам че че може да се приспособи и за 12 волта. Въте мисля е с делител за намаляване на напрежението. Няма да е трудно да се изкоруби и нагласи.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги манерих ето това ЦЪК, но се чух с човека и за 20лв. ще дойде и ще го монтира на място :dry: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитай Бушона :) .... Т'ва е сервиз дето правят всякакви извращения , чувам съм че са гении :)http://www.bushona.com/Имат готови за комари ,ама сигурно и за мишки не пречи да направят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се видях с човека, той ми обясни подробно за уредите. Има за малки и големи помещения, за селско стопански машини и коли , та даже и за под земя. Надявам се никой да не му се налалага, но телефона е 0889538382- Стойнов. Даже при някой коли и камиони има вградено такова устройство от завода. С 20лв. за уреда и малко пари за бушонче със стойка, кабелни обувки, свински опашки и изолирбанд.

Етотова е резултата:

Публикувано изображение

Ако някой има въпроси може да пита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В краен случай земи си една котка :lol::lol::(:( ...........са сериозно не мисля че имаш нужда от ултра звукове и т.н. освен ако не си оставяш колата на някое поле.......не се вкарвай толко във филмите ако имаш гараж напръскай против гризачи пък може да има и нещо дори под капака да сложиш ..........или трохи хляб по чуждите коли :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...