Jump to content
golf_killer

картинг

Recommended Posts

Здравейте колеги!Преди няколко дни докато разглеждам форума,забелязах че някои от членовете говореха за това че имат собствени картове.Интересува ме дали някой знае от къде може да се купи със или без двигател - може само рамата с джантите и гумите или всичко и евентуално за какви пари става дума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам на едно място в орландовци един Иво бивш състезател(сега прави глави и цилиндри) който продава мноо сериозен карт.... с него бил шампион :dry: Ако речеш ще те свържа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам на едно място в орландовци един Иво бивш състезател(сега прави глави и цилиндри) който продава мноо сериозен карт.... с него бил шампион :dry: Ако речеш ще те свържа

Иво Фантазията ли бе?;)знаеме го това момче-той ми прави главата преди да сглобя мотора:dry:а ако ще ти помогна,колегата с картинга от форума ни е с ник Charlie.картове иначе гледам че продават по някой път и в тунинг.бг.по някой път има и само рами с гуми....или цели....-поразгледай там.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_force

колегата какъв картинг те интересува ?? че аз имам няколко за продаване даи инфо за тва което търсиш на лс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз търся рама за задно разположен двигател :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI
Отговорено (Редактирано)

Аз знам на едно място в орландовци един Иво бивш състезател(сега прави глави и цилиндри) който продава мноо сериозен карт.... с него бил шампион ;) Ако речеш ще те свържа

Иво Фантазията ли бе?:dry:знаеме го това момче-той ми прави главата преди да сглобя мотора:dry:а ако ще ти помогна,колегата с картинга от форума ни е с ник Charlie.картове иначе гледам че продават по някой път и в тунинг.бг.по някой път има и само рами с гуми....или цели....-поразгледай там.успех
Точно - Иво-фантазията и на мен той ми направи главата(по препоръка)...... ;) има много добър карт Редактирано от CHIPSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го познавам пича и наистина карата не е лош ......... а за такъв с задноо разположен двигател има една рама обаче е скъпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асен Марков (шефа на федерацията по картинг) е пуснал малко инфо за продажбата на картове от разни колеги ето тук:http://clubf1.net/forums/index.php?showtopic=23057, но без механик за карта ти (ако не си в "час") нама да се оправиш. Колкото и да Ви се струва че карта е проста машинка има една "кофа" пинизи за да направиш добри времена по пистите. А да не говориме че си и трябва доста време да въртиш геврека. Примерно street_force (Киро) ще ти бъде много от полза и като пилот и като механик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го познавам пича и наистина карата не е лош ......... а за такъв с задноо разположен двигател има една рама обаче е скъпа

колко много ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го познавам пича и наистина карата не е лош ......... а за такъв с задноо разположен двигател има една рама обаче е скъпа

колко много ?
не по малко 1800лв за какво ти е с заден дригател тва си е бая голяма недомислица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го познавам пича и наистина карата не е лош ......... а за такъв с задноо разположен двигател има една рама обаче е скъпа

колко много ?
не по малко 1800лв за какво ти е с заден дригател тва си е бая голяма недомислица
много ми е ...даже твърде много ..............ако не е нагло можеш ли да уредиш да го видя и измеря ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

мога да .. може и да ти го снимам и премеря

ще съм ти адски благодарен :hondarulez: и ще черпя много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ок днес ще го щракна

Редактирано от street_force

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не трябваше да ми го казваш че сега нямам търпение :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_force

сорка продаден е :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сорка продаден е :blink:

много кофти :D айде ако се появи някой го щракни моля те ,че наистина съм навит ,а нямам толков пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с страничен двигател не те ли устроива

ами щракни един такъв ако имаш че и от там могат идеи да дойдат ... интересува ме как се закачат апаратите на предните спирачки и от де мога да си намеря такива специално за карт ,а не да доработвам някой подобен размер примерно от фиеста ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Разгледай тук снимките, най-долу - към края на галерията. Там има малко по-близки и детайлни снимки на картовете от клас ICC които имат и предни спирачки. Дано ти дойдат идеи! ;-) http://gallery2.deephorizon.net/main.php?g...4&g2_page=4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай тук снимките, най-долу - към края на галерията. Там има малко по-близки и детайлни снимки на картовете от клас ICC които имат и предни спирачки. Дано ти дойдат идеи! ;-) http://gallery2.deephorizon.net/main.php?g...4&g2_page=4

мерси много ... ще ги разгледам обстойно и дано да видя каквото ми трябва :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май нямам толково :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...