Jump to content
Guest ADH-Honda

Какво да ви кажа....

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

Ей хора...........ИЗВИНЯВАМ СЕ !!! Незнам какво да кажа..... Просто.....нямам думи ;):D

Надявам се, да не съм засегнал някой с нещо (я с дума, я с някоя вилица...) :D:bg:

 

ПРОЩАВАЙТЕ !!!:eat:

 

Иначе, като изключим тези ми изцепки посред нощ, срещата беше прекрасна според Мен, ЕВАЛА на хората които се постараха тя да стане реалност :bg:

 

PS: за тези, които НЕ разбират за какво говоря - повярвайте ми, така е по-добре ;):bg:

 

PSS: ИСКАМ СИ СНИМКИТЕ ОТ ВЕЧЕРТА !!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

наистина нямам идея ADH, но аз от теб лошо не съм видял пич :eat:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Еее, айде сега. Почерпил си се малко и си се поразвеселил, кво толкова ??? На всеки се случва ;):eat: .Аз не можах да дойда на срещата, ама здраве да е, някой друг път и аз "барабар Петко с мъжете", ще довтасам :bg: .П.П. Давайте снимките, че нямам търпение вече !!!

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 100NX Golf Destroyer

Тъкмо ги разлглеждам тези снимки, ADH (те са в моя апарат), ама мен ако питаш по-добре никой друг да ме ги вижда :eat: Споко, това в рамките на майтапа ;) Иначе няма проблем за снощи, всичко е наред - важното, че сме си живи и здрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
;) ееее,ко толко? :eat: направил си нощта по-колоритна ;) жалко,че вече бях гроги и си легнах :bg: иначе срещата продължи и във Велинград и завърши в ресторанта на "Клептуза"(за тези,които трябваше по-рано да си тръгнат) :bg: и аз чакам снимки и видео!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

СПОКО, човече ;) Купон да става :eat: Всеки си има своите срамни моменти (включително и пишещия тези редове) :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

мен ако питаш по-добре никой друг да ме ги вижда  ;)

Абе давай ги насам да си гледаме сеира :bg: Иначе ако не е документирано, ако НЯМА доказателство за случката - то се губи смисъла от нея :eat::bg:;) Нали ще трябва да показваме нещо на внуците след време.... :bg:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Предварително се извинявам за закъснението с което ще се забавят снимките и филма които направих понеже и аз реших да отскоча до морето но обещавам след няколко дена да ги кача ;):eat:

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

PS: за тези, които НЕ разбират за какво говоря - повярвайте ми, така е по-добре ;):eat:

КАЖИ ДЕ , КАЖИ ДЕ - КВО ТОЛКОВА Е СТАНАЛО :bg::bg: ?????????

 

МАЛЕ КАК МЕ Е ЯД ЧЕ НЕ СЪМ БИЛ ТАМ , ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ ЗНАМ КАК СТЕ СИ ИЗКАРАЛИ ( ЕДВА ЛИ Е БИЛО ЗЛЕ ) !!!!!!!!!!!!

 

ADH - ДАЙ НЕКВО ИНФО ЗА ВЪПРОСНАТА СЛУЧКА - МЕНЕ ЯКО МЕ КЕФЯТ РАЗНИ ПИЯНСКИ ПРОСТОТИЙ , ЕСТЕСТВЕНО ВСИЧКО В РАМКИТЕ НА РАЗУМНОТО ( МОЖЕ И МАЛКО ИЗВЪН ТЯХ - АМА МАЛКО ) ;):bg:;)!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Споко пич аз какво да кажа кат се бях подкарал отрано и кво баш за кулуминацията на вечерта трябваше да се тръшна в бунгалото като пенсионер ;) Иначе фенове всичко беше номер едно .И повече такива срещи. И повече фенове и фенки.:bg:;):eat:

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

кой каквото е направил,направил,другия пат по-добре ;)))Много ми беше интересен на сутринта като се опитваше да поствиш нещятя на мястото им :eat:)))Беше готино!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Абе и аз не бях много оферен ;) Щом съм тръгнал в гората да търся самодиви (което не си го спомням!) значи и аз не съм бил много стока :eat: ...НО всичко се оправи, когато смених топлата бира със студена ;) Рано се подкарах и аз ... още от обяд в кръчмата бях на 4 бири ... после още 2 двулитрови пирински ... после трябва да е била разходката из гората и накрая си спомням студените двулитрови каменици и НЕВЕРОЯТНАТА скара ... и теб АДХ :bg::bg:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

D Рано се подкарах и аз ... още от обяд в кръчмата бях на 4 бири ... после още 2 двулитрови пирински ...

;) то затова постоянно трябваше да ти търся къде да пикаш..... :bg: а аз рекох че си с увредени бъбреци ;):eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...