Jump to content
wessly

Питане по конкретни обяви

Recommended Posts

Здравейте,

упорито си търся Civic 7 генерация 1.6 бензин, но май няма кой знае колко, а читави хептен. Та почнах да гледам и дизелите, но попаднах първо на тази обява (връзка към cars.bg). Някой има ли повече информация за колата? После попаднах на тази (връзка към cars.bg), но тя пък кисне от страшно много време и никой не я купува (защо ли). Иначе на визия и предните две го докарват. Най-накрая тази, която доста добре ми изглежда (връзка към cars.bg).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей !Преди две седмици  и аз пред същата дилема !И аз да търсех бензинка по възможност 1,6  ,но намерих и вземах 1,4!Да ти кажа много съм доволен вече и навих 1000км.Конкретно по обявите за дизела нищо немога да кажа,втора от доста дълго време се продава,а трета излежда запазена обаче цената и малко височка като  има и предвид че няма климатроник.!Тази също изглежда запазена http://www.cars.bg/c1291250

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор. За 1.4 от всичко прочетено разбрах, че главно осезаемата разлика е в по-бързото набиране от 1.6, но от там нататък нещата са долу-горе сходни и няма големи драми. Разбира се предпочитам VTEC-a, но в края на краищата и 1.4 ще приема, ако е читава. А това дали има климатроник или климатик не е чак такъв проблем, щом има нещо да обдухва... Може ли да драснеш само кои неща гледа при покупката? Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тропаща рейка ,предни амортисьори , машинките на централното ,тампони ,това са основните болежки!Не е лошо да гледаш и за пушеци от аспуха ,защото тея хонди си похапват масълце!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За незапознатите (като мен) би ли казал накратко как ги проверяваш? Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...