Jump to content
Guest batkosio

Някой да знае тоя звяр?

Recommended Posts

"майтапа" си е съвсем истински, деца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааахахахахахахаха тва верно е добро!!!Като гледам и над вътрешния интериор доста е пипнато!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе :( от къде тия 400 коня ?някой да е срещал това чудо по пътя, над пътя ... абе където и да било ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако махнат и шофьорската седалка може да вдигнат цената с още 5 бона :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По номера се вижда че е дело на някоя майна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не?с някой подходящ мотор и торбалана към него даже ще ги мине :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,колата все още се изпипва,недейте да се хващате за такива дребни неща като интериор.всички знаем че интериора не кара колата.що коли сме видели с наточени седалки и слаби мотори.....:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля,че някой би дал 20 000 за кола с такъв изтърбушен вид та ако ще и 500 коня да е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз не мисля,че някой би дал 20 000 за кола с такъв изтърбушен вид та ако ще и 500 коня да е!

колега,ти не четеш какво написах-колата се изпипва все още.не е казано че заминава в този вид.просто снимките с които разполагат за момента са такива. Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам.По-добре човека,който я продава да беше изчакал да си я донаправи и после да пуска обяви за продажба в такъв случай.Защото се получава нещо от сорта на "това е колата ама има още неща да и се дооправят".Все пак не става въпрос за някакви си пари.Поне аз така си мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то тука е малко след дъжд-качулка:(обявата е пусната на майтап с цел да дразнят собственика,който си прави колата.обаче ако някой се намери да му я купи докато я прави може да му я довърши и да му я даде.затова и обявата си седи,а човека си работи все още по колата.поне се видя за какво става дума де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

декември 1989 г.

Тип двигател - Бензинов

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Купе

Пробег - 1000 км

 

И е с антигравитационна възглавница :( не опира земята

айде сега-да не е първия човек с дърта кола и сменен мотор,че се хващаш за двете по отделно.

пък и като му гледаш купето дали го бърка че е '89-та година?:)

мотора е сменен с по-як преди 1000 км и сега се тимани да заработи.

аз познавам хора сето си купуват алфи 156 на по 7+ години за 12 000+лв с 1,8ТС и викат че много варвиали и били страшни-що някой да не даде 20 000лв за кола уникат (малко или повече) която хем изглежда потентно,хем наистина е тръгнала да става такава.

а възглавницата за която спомена съм сигурен че срещу съответната сума може да ти я добавят. просто собственика си пипа много качествено по принцип,а стане ли дума за неговата кола.....смятай за кво става дума.....

Ей,Киро,нема да намериш купувач у нашия форум-това е сигурно.ама поне да си полафим ,че нема нищо ново и интересно тука напоследък:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прав си, моя грешка, но изминатите километри се мерят на километража, а не на двигателя и износване и реални километри на двигателя как се преценят? Не че лъже човека, ама реално как става ако му нямаш вяра? :) С някаква точност? Sorry ама съм пълен ламер.

Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ами аз го познавам момчето и знам че е абсолютно точен и готин човек.знам и колата му за какво става дума.километража наистина мери,но не точно по двигател,а по диференциал:)в смисъл че може по инерция да е спускал маса километри,които пак излизат на таблото макар мотора да не ги е въртял(само на празен ход е работил).иначе километраж се връща.аз точно щото исках киломтража на мойта кола да почне от нула с новия ми мотор го върнах до дупка.вярно е че купето също понася натоварвания и му личи с изминаването на повече километри ама чак над 600 000 по нашите пътища ще си ги покаже.абе темата тук е повече заа майтап,не е сред мас човекът който би купил тази кола на тази цена май.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

Прав си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...