Jump to content
Guest veno

задно гърне

Recommended Posts

Guest veno

Здравейте изчетох темите във форума, беше изгнила тръбата преди задното гърне, отрязаха я и я смениха струваше 30 лв., незнам много ли малко ли. Въпроса е че когато дигна обороти на 3000 продължавам да чувам гърнето отзад, майстора каза че му е изгоряла ватата отвътре или там каквото има, и ми каза че и да сложа ново неоргинално след 2-3 месеца пак ще стане така. Въпроса ми е от това ли се чува това дрънчене отзад, възможно ли е да не е захванто добре гърнето ? Или наистина се чува от самото гърне ? От каде може да се намери оригинално задно гърне на прилична цена ? Преди хондата карах в продължение на година служебен фокус, и сега хондата ми се струва адски шумна и ме дразни много.

Редактирано от veno

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!Не ги слушай такива майстори - те така си приказват.Аз преди месец-два смених всичко от катализатора нататък за 70 лева.Гърнета и тръби на 45мм от алуминизирана ламарина.От този материал гърнетата карат с години,така че това за 2-3 месеца го забрави.Най-добре да си направиш нещата от неръждавейка по-скъпо е,но е почти вечно.Ако си от София в Крафтс правят гърнета и извиват тръби по колата направо и има добри отзиви за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди месец-два смених всичко от катализатора нататък за 70 лева.Гърнета и тръби на 45мм от алуминизирана ламарина.От този материал гърнетата карат с години,така че това за 2-3 месеца го забрави.

Странно, аз като ходих да питам ми казаха съвсем друга цена за същото, някъде около 230-250 лв. Ти къде си направи колата и доволен ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, аз като ходих да питам ми казаха съвсем друга цена за същото, някъде около 230-250 лв. Ти къде си направи колата и доволен ли си?

Търново :D За 120-130 лева правят колата от край до край.Материалите ги бива.Има едно голфче единичка тука го наблюдавам от 3-4 години откакто си смени генерацията там и не е мръднал още.Затова и аз я правих мойта там като дойде време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veno

Добре въпроса ми е да ходя ли в Крафт да ми сложат от тяхните гърнета или да търся и купя за 2 пъти повече пари Walker например. Аз си падам малко маниак и ако ме дразни едно нещо не мога да го търпя. Въпроса ми е ако ми сложат ефтино в крафт да не е пак същото като старото ми гърне, което е здраво и няма нито 1 дупка. Дайте съвет крафт ще обезшуми ли достатъчно колата ми че да не чувам в нея нищо отзад или да се изръсвам за марково гърне ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва един колега: "Walker дава голяма тишина" :D Ами разходи се до Крафт.Щом си маняк изборът ти е неръждавейка.Поговори с момчетата там,обясни им какво искаш и как го искаш,проучи на място нещата.Правите генерацията,сваляте колата,палиш и преценяваш,ако има нещо корегирате.Невярвам да откажат да я пробвате първо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва един колега: "Walker дава голяма тишина" :D Ами разходи се до Крафт.Щом си маняк изборът ти е неръждавейка.Поговори с момчетата там,обясни им какво искаш и как го искаш,проучи на място нещата.Правите генерацията,сваляте колата,палиш и преценяваш,ако има нещо корегирате.Невярвам да откажат да я пробвате първо.

В Крафт слагат ли Walker ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата събота ми монтираха Крафт в Пловдив, струваше 105 лв., ако искаш може да го чуеш да си прецениш и чак тогава да вземеш решение, аз не чувам разлика спрямо старото (оригиналното), само че ще си идвам към Пловдив не този weekend а следващия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn
Отговорено (Редактирано)

миналата събота ми монтираха Крафт в Пловдив, струваше 105 лв., ако искаш може да го чуеш да си прецениш и чак тогава да вземеш решение, аз не чувам разлика спрямо старото (оригиналното), само че ще си идвам към Пловдив не този weekend а следващия

Може ли да кажеш какво се включва в тази цена, т.е. какво са ти сменили и къде? Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
тук , казва се Палмите, не го знам известно ли е или не, на мен просто ми трябваше нещо което да работи в събота 3-ти Мартцената е за гърне и монтажа му, само тва най-крайното гърнепроблема ми беше че за пореден път при паркиране назад си закачам гърнето или ауспуха в тротоари и извитата тръба след него се беше смачкала и опираше в резервоара отдолу, предния път ми я изправиха и завариха че беше спукана, този път офертата беше или да ми огънат нова тръба за 30 лв. или ново гърне за 105 лв., малко трудно го намериха в каталога си, аз им помогнах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veno

в крафт ми решиха проблема срещу 200 лв. задно гърне 130 лв. с монтаж и резонантно такова за 70 с монтаж, май леко ме издялкаха в цената, ама кво да прайш другия път ще отида със скъсаните дънки и пробитите обувки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за моита баба задното гарне ми е 4о кинтаа предното ми е 30а за маистор не давам 6тото с ба6тата ги сменямеи карат по две годинино сигорно си зажиси от колатамоите са обикноенни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...