Jump to content

Recommended Posts

точно това не е гумата ама ако те кефи вземи си я:tease: Истината е унироял реийнспорт 1 адски яка гума и много лека, а как лепне за асфалта не е истина иначе и 550 рали не е зле ама 680 аз бих я пропуснал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Бладимир

точно това не е гумата ама ако те кефи вземи си я:) Истината е унироял реийнспорт 1 адски яка гума и много лека, а как лепне за асфалта не е истина иначе и 550 рали не е зле ама 680 аз бих я пропуснал.

Da taka i sugurno si prav no za parite za Uni.. 550 moga da si vzema Michelin Energy E3A. Ideiata mi be6e za balans cena-ka4estvo izviniavam se 4e pi6a na latinica, no kirilicata mi burka programata s koiato rabota :-))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

абе реално погледнато гумата не е лоша!но зависи за какво се взимат гумите! аз говоря така от моя гледна точка защото всички гуми които купувам са съобразени с това да са адски меки леки и да лепнат за стартове! ако ти трябва обикновенна гума за да се движиш по пътя е добра гума от среден клас! за цени незнам аз си купувам гуми само 2ра употреба които са като нови :)за по ниска цена защото много често купувам гуми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JeepersCreepers, а от къде най-често си намираш такива подходящи гуми ако може да споделиш,тъй като аз също съм привърженик на този вариант за гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

за съжаление от бургас съм и там си имам един авер и той внася такива гуми :) И наистиня много добри гуми си купувам защото аз на 4м най много гуми сменям.То преди беше масло сменям и гуми заедно :Dама тва е друга история :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...