Jump to content
www.spirit

Съвет към колегите с квадратни халогени Civic 96-98

Recommended Posts

Привет колеги, след като темата ми не беше публикувана в един друг раздел, смятам да я напиша на ново тук ;)

 

Иде реч за това че мойте халогени малко пострадаха, първо единия почна да се пълни с вода и се спука, след това същото се случи и с другия, сега ги свалих и ги оправих, ама за да скрия счупеното вече са с черно фолио ;)
Въпроса е там, че целия халоген е алуминиев от вътре и водата му е*ава мамата, а и се пукат стъклата от температурните разлики, най-вероятно.?
Проблема иде главно от уплътнението което стои между предната и задната част на халогена, то сякъш се разлепя и започва да пропуска вода.

Поправката разбира се е със силикон :tooth: , аз взех термоустойчив малък за 5 лв, остана много.

Мойте даже ги пръснах вътре със черен спрей, че да позапечата алуминия от евентуални влаги, а й като ще е черно да е черно!

 

Та съвета ми е, който има такива халогени да ги свали и залепи със силиконче и също да им лепне едно безцветно фолио горе на стъклото, което да го пази от камъчетата по пътя! 

За един час работа и много малко пари халогенките ви ще са като нови доста по-дълго!

 

За тези халогени става въпрос, ако изобщо някой не е разбрал ;)

Поздрави ;)

post-1706-0-81695900-1436625333_thumb.jpg

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...