Jump to content
trick

B16a2 & B16a1

Recommended Posts

Здравейте, някой може ли да каже по какво се различават на външен вид? Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Карам по спомени от един материал във форум.Значи скоростната кутия на Б16А1 е със жило за съединителя,а на Б16А2 е с хидравлична връзка.Б16А1 е с две ламбди,а Б16А2 е с една четирижилна.И Б16А1 има много вакумни тръбички докато Б16А2 няма толкова.И ЕКУ-тата се различаваха А2-ката беше ОБД1,а по-късно и ОБД2 пък А1-цата не помня.Това е горе долу по спомен.Ако не е достатъчно да се поровя ли из историята на браузъра да намеря сайта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Pit Bull

Карам по спомени от един материал във форум.Значи скоростната кутия на Б16А1 е със жило за съединителя,а на Б16А2 е с хидравлична връзка.Б16А1 е с две ламбди,а Б16А2 е с една четирижилна.И Б16А1 има много вакумни тръбички докато Б16А2 няма толкова.И ЕКУ-тата се различаваха А2-ката беше ОБД1,а по-късно и ОБД2 пък А1-цата не помня.Това е горе долу по спомен.Ако не е достатъчно да се поровя ли из историята на браузъра да намеря сайта?

B16A1 - 150HPB16A2 - 160HPB16A3 - 170HP - USA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да каже по какво се различават на външен вид?

Благодаря предварително!

Тишо, човека пита на външен вид по какво се различават :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Това за 2те ламбди ми е достатъчно...а дали си 100%?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.Не съм 100% сигурен.Гледал съм Б16А1 на един CRX ама виж пък не съм обръщал внимание на ламбдите.Някой колега с такъв CRX може да помогне да си 100% сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.Не съм 100% сигурен.Гледал съм Б16А1 на един CRX ама виж пък не съм обръщал внимание на ламбдите.Някой колега с такъв CRX може да помогне да си 100% сигурен.

Ами питайте Kiko_Honda (мисля така му беше ника) от Зарата е пича, той има такъв Х.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...