Jump to content
djey

разход на гориво b16a2 ?

Recommended Posts

Здравеите колеги някъде може и да има такава тема но не намерих. По въпроса някои кара ли такавя кола и да каже какъв му е разхода на бензини на газ -инжекцион ,и как е обслужването на този мотор ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

10/100 градско "със" и "без" настъпване. При тормозене на двигателя спада на 9.5, но няма смисъл да се прави (бензин, град София сравнително без седене в задръстване). Извънградско го засичахме 7.5 - 10 (в зависимост от скоростта, хората и багажа, които се возят). Иначе темата, която ти трябва е:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24630

Редактирано от Gugoj

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах Б16а2 гореше ми 8 бензин градско и 9 извън.  Сложихме и газ гореше 9 в града и 10 извън. Колата беше със къса скоростна кутия.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах Б16а2 гореше ми 8 бензин градско и 9 извън.  Сложихме и газ гореше 9 в града и 10 извън. Колата беше със къса скоростна кутия.

Колега,малко съм пил,но как за бога ще харчи извънградско повече от градско.Мисля,че имаш грешка ;д  :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз карам Б16 ама ... 8 градско ... НЕВЪЗМОЖНО ... 10/100 градско ,7-5 до 9 извън ! Като има моменти в града може и до 12 да стигне ... зависи колко стои над 5500 об :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...