Jump to content
Guest kamenski

помощ ръждясвам

Recommended Posts

Guest kamenski

колеги от известо време забелязвам че ми избиха какпи ръжда на веждите отзад даите някои съвет как да я оправя мислех си за хубаво китосване и след това боя ама няма ли да си личи се пак боята на веждите ще е нова а другата си е на12-13 години някои ми викат да сам слагал някви смоли и разни такива ако някои е правил вежди нека сподели малко опит :ph34r: благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Закарай я на майстор , прави се преливка на боята много ясно, след което се пастира целият детайл, в твоя случай калника и няма да ли4и повярвай ми ;) Щото ако по4неме за едни вежди да си боядисваме колите цялостно ?????????Другият вариянт е да си оправиш веждите (но само с китосване няма да стане), трябва да се изреже до здрава ламарина, да се направат липсващите ве4е 4асти, после смолист, полиестерен шприц,филер.......абе както му е реда , и накрая нали пак се боядисва само необходимото място и предварително подготвена на вода се лакира цялостно и блесваш и избягваш пастирането , освен в случайте на прашинки де !!!Зна4и намери си майстор за тази процедура, захванеш ли се сам има вероятност да оплескаш нещата и после да плащаш втори и трети път.Насреща съм за подобни съвети и обяснения :(

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plam_86
Отговорено (Редактирано)

Моето мнение макар и на човек който

Редактирано от Plam_86

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Totti

колеги от известо време забелязвам че ми избиха какпи ръжда на веждите отзад даите някои съвет как да я оправя мислех си за хубаво китосване и след това боя ама няма ли да си личи се пак боята на веждите ще е нова а другата си е на12-13 години някои ми викат да сам слагал някви смоли и разни такива ако някои е правил вежди нека сподели малко опит :) благодаря ви предварително

6ef4e ne se 4udi napravo begom na maistor kolkoto po rano tolkopva po arno az imah su6tia problem to4no kadeto se lovi broniata za kalnika tam i e slaboto miasto + bagajnika+poda v ugula do kolanite +cialostno odraskvane s klu4.ima6e riazane do lamarina kurpene (ot kolegata)i kitosvane 6pricvane i boia(ot mene)cialata bez tavana posle polirane i stana kato nova.GLUPAVA RUJDA NIAMA reji do zdravo i pravi 4e niama da ima za kakvo da zakrepi6 broniata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kamenski

колеги от известо време забелязвам че ми избиха какпи ръжда на веждите отзад даите някои съвет как да я оправя мислех си за хубаво китосване и след това боя ама няма ли да си личи се пак боята на веждите ще е нова а другата си е на12-13 години някои ми викат да сам слагал някви смоли и разни такива ако някои е правил вежди нека сподели малко опит :) благодаря ви предварително

6ef4e ne se 4udi napravo begom na maistor kolkoto po rano tolkopva po arno az imah su6tia problem to4no kadeto se lovi broniata za kalnika tam i e slaboto miasto + bagajnika+poda v ugula do kolanite +cialostno odraskvane s klu4.ima6e riazane do lamarina kurpene (ot kolegata)i kitosvane 6pricvane i boia(ot mene)cialata bez tavana posle polirane i stana kato nova.GLUPAVA RUJDA NIAMA reji do zdravo i pravi 4e niama da ima za kakvo da zakrepi6 broniata
ами то това дето се хваща бронята вече го няма :) от едната страна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я на майстор , прави се преливка на боята много ясно, след което се пастира целият детайл, в твоя случай калника и няма да ли4и повярвай ми :) Щото ако по4неме за едни вежди да си боядисваме колите цялостно ?????????Другият вариянт е да си оправиш веждите (но само с китосване няма да стане), трябва да се изреже до здрава ламарина, да се направат липсващите ве4е 4асти, после смолист, полиестерен шприц,филер.......абе както му е реда , и накрая нали пак се боядисва само необходимото място и предварително подготвена на вода се лакира цялостно и блесваш и избягваш пастирането , освен в случайте на прашинки де !!!Зна4и намери си майстор за тази процедура, захванеш ли се сам има вероятност да оплескаш нещата и после да плащаш втори и трети път.Насреща съм за подобни съвети и обяснения :)

Пич ти ме уби бе :) то ако така ставаше аз отдавна да съм останал без работа :) нищо лично но не лъжи хората няма нищо общо с тва което си написал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Totti
Отговорено (Редактирано)

колеги от известо време забелязвам че ми избиха какпи ръжда на веждите отзад даите някои съвет как да я оправя мислех си за хубаво китосване и след това боя ама няма ли да си личи се пак боята на веждите ще е нова а другата си е на12-13 години някои ми викат да сам слагал някви смоли и разни такива ако някои е правил вежди нека сподели малко опит :D благодаря ви предварително

6ef4e ne se 4udi napravo begom na maistor kolkoto po rano tolkopva po arno az imah su6tia problem to4no kadeto se lovi broniata za kalnika tam i e slaboto miasto + bagajnika+poda v ugula do kolanite +cialostno odraskvane s klu4.ima6e riazane do lamarina kurpene (ot kolegata)i kitosvane 6pricvane i boia(ot mene)cialata bez tavana posle polirane i stana kato nova.GLUPAVA RUJDA NIAMA reji do zdravo i pravi 4e niama da ima za kakvo da zakrepi6 broniata
ами то това дето се хваща бронята вече го няма :) от едната страна :D
emi burzai. kolkoto po rano tolkova po dobre. Редактирано от Totti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...