Jump to content
Guest Tino

Проблем при ниски обороти

Recommended Posts

Guest Tino

Значи проблема се изразява в следното,при спряло положение колата трепери и то трепери забележително,като се подаде газ или върви няма ништо.Преди това не се е карала много,почти ништо.След дълъг път от около 1400 км това треперене отслабна.Колата беше заредена с 98 като е нормално да се кара с 95 :) Кажете какво мислите , като изклучете свешти,пали от раз ;) Аз предполагам че е запушено гърне(та),ама вие ште кажете :rolleyes: Оште малко информация за колата,въздушен филтър е наред колата е стокова произведена 98 година,от тогава са и сменяни консумативи само и ништо повече,е имало е някои смени но не са свързани с двигателната част(може би само че й е сменяно скоростната кутия поради некъдърност на шофиора)Колата е карана само в Европа :) И сега най-важното с което не задължавам да ми отговорите на зададения въпрос,става въпрос за голф 3-ка :) Не е по мое желание , просто няма какво друго да се кара.НЕ СЪМ СЕ ОТМЕТНАЛ ЕЙ,да няма грешни впечетления ;) Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Иди в клуб VW (примерно този в clubs.dir.bg. Там хората могат да ти помогнат с по-точен съвет. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...